آیفون تمام شیشه‌ای

آیفون تمام شیشه‌ای در سال ۲۰۱۷ از راه می‌رسد

آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس اپل به زودی در رویداد پیش روی این شرکت رونمایی می‌شوند. ماه‌ها قبل شایعاتی مبنی بر عرضه آیفون تمام شیشه‌ای شرکت اپل در سال جاری در فضای وب منتشر شده بود که خیلی زود همگی نقض شدند. حالا طبق گزارشی جدید از خبرگزاری Nikkei Asian Report، شرکت تولید کننده Foxconn در حال ساخت بدنه شیشه‌ای برای آیفون سال ۲۰۱۷ شرکت اپل است.

آیفون تمام شیشه‌ای سال بعد از راه می‌رسد

اهالی کوپرتینو همیشه برای ایجاد تغییرات گسترده و بزرگ در آیفون‌های خود، چرخه دو ساله‌ای را مد نظر قرار می‌دادند؛ با این حال بر خلاف انتظارات، آیفون‌های امسال اهالی کوپرتینو تنها یک به روز رسانی کوچک از آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس به شمار می‌روند. با توجه به این موضوع که سال بعد اپل دهمین سالگرد تولید گوشی آیفون‌ خود را جشن می‌گیرد، باید منتظر بروز تغییرات گسترده در آیفون ۲۰۱۷ این شرکت باشیم.

طبق اظهارات یکی از افراد نفوذی اپل در کشور تایوان، شرکت Foxconn تلاش‌های خود در این زمینه را از سال قبل آغاز کرده است تا بتواند به فرمول نهایی برای آیفون ۲۰۱۷ اپل برسد. این کمپانی یکی از همکاران اپل در ترکیب کردن قطعات سری آیفون و آیفون پلاس به شمار می‌رود که بدنه فلزی آیفون ۶ اس پلاس و آیفون SE را تولید کرده بود. بدنه فلزی آیفون ۷ پلاس (Apple iPhone 7 Plus) نیز توسط همین شرکت ارائه شده است. کمپانی تایوانی Catcher Tech و Jabil Circuits در ایالات متحده آمریکا نیز دیگر همکاران اهالی کوپرتینو هستند.

شاید رویای برخی کاربران در سال ۲۰۱۷ تحقق یابد و آیفون تمام شیشه‌ای با صفحه نمایش آمولد بالاخره روانه بازار گردد. گفته می‌شود حسگر اثر انگشت نیز در دل صفحه نمایش این آیفون قرار می‌گیرد که تمام پنل جلوی دستگاه را پوشش خواهد داد. لازم به ذکر است که طراحی این محصول ضرورتا هیچ شباهتی با تصویر بالا ندارد.

در حال حاضر نام آیفون‌های سال آینده و حتی امسال اهالی کوپرتینو را نیز نمی‌دانیم؛ برخی از شایعات از عرضه آیفون ۶SE و آیفون ۶SE Plus در سال جاری و موکول شدن پروژه آیفون ۷ به سال بعد خبر می‌دهند. متاسفانه در این زمینه هنوز هیچ گزارش رسمی و دقیقی به دستمان نرسیده است. نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آیا به خرید یک آیفون تمام شیشه‌ای فکر می‌کنید؟ نظرات خود را با ما و سایر خوانندگان به اشتراک بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*