ماشین های الکتریکی LeEco

ماشین های الکتریکی LeEco تولیدات تسلا را به چالش می‌کشند

LeEco اعلام کرد که قصد دارد تا در این هفته ساخت و ساز عظیم کارخانه ماشین های الکتریکی خود را در شرق چین آغاز کند. اعلام این خبر دقیقا به معنای آن است که ماشین های الکتریکی LeEco به زودی راهی بازار خودرو خواهد شد. این کمپانی با صرف هزینه‌ای بالغ بر ۱۲ میلیارد یوان چین (چیزی در حدود ۱.۸ میلیارد دلار) پروژه خود را اجرایی خواهد کرد. با به پایان رسیدن این ساخت و ساز بزرگ، سالانه ۴۰۰ هزار خودروی الکتریکی به جمع محصولات این حوزه اضافه خواهد شد.

بر اساس گزارش رویترز، اجرای این پروژه در دو فاز انجام خواهد شد و این فقط بخشی از ساخت و ساز عظیم‌تری است که با هزینه‌ای بالغ بر ۲۰ میلیارد یوان به انجام می‌رسد. این تشکیلات عظیم در انتها شامل یک پارک تفریحی، همراه با دفاتر مختلف در کنار دیگر امکانات رفاهی برای کارمندان این شرکت خواهد بود.

هنوز مشخص نیست که ماشین های الکتریکی LeEco چه زمانی جاده‌های جهان را به تسخیر خود در خواهند آورد.

کمپانی LeEco اعلام نکرده است که چه هنگام ساخت کارخانه ماشین های الکتریکی خود را به پایان می‌رساند. این کمپانی از قبل نشان داده بود که خودروهای مفهومی خودران آینده‌ی این کمپانی که LeSee نامیده می‌شود، شامل فرمانی بوده که در داشبورد جمع شده، یک نمایشگر خارجی داشته و کابین سرنشینان مجزا از این سیستم خواهد بود. این تئوری می‌تواند سرعت ماشین های الکتریکی LeEco را به ۱۳۰ مایل بر ساعت (حدود ۲۱۰ کیلومتر بر ساعت) برساند؛ اما این کمپانی هیچ جزئیاتی راجع به مشخصات سخت افزاری به کار گرفته شده و یا قیمت احتمالی آن منتشر نکرده است.

ماشین های الکتریکی LeEco

LeEco به احتمال زیاد خودروهای برقی خود را برای رقابت با کمپانی تسلا و البته دیگر خودروسازان این عرصه، روانه بازار خواهد کرد؛ البته هنوز مشخص نشده که این ساخت و ساز چند سال به طول خواهد انجامید. در این بین، این کمپانی چینی همچنین قصد دارد تا با همکاری کمپانی فارادی فیوچر (Faraday Future) کارخانه مجزایی برای ساخت خودروهای برقی در لاس وگاس احداث کند. زمان به پایان رسیدن این پروژه نیز هنوز مشخص نشده و معلوم نیست که ماشین های الکتریکی LeEco چه زمانی جاده‌های جهان را به تسخیر خود در خواهند آورد. باید کمی صبر کرد؛ اما این صبر احتمالا چند سالی به طول بینجامد.

ماشین های الکتریکی LeEco

ماشین های الکتریکی LeEco

ماشین های الکتریکی LeEco

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*