آیفون ۷ پلاس مشکی رنگ را در این تصاویر موکاپ مشاهده کنید

آیفون ۷ پلاس مشکی رنگ را در این تصاویر موکاپ مشاهده کنید

شاید با خود تصور کنید که هنگام عرضه‌ی یک محصول جدید، توجه همه‌ی افراد به قطعات فنی مختلف و قدت سخت افزاری آن محصول باشد. اما در چند سال اخیر ثابت شده است که طراحی و رنگ یک محصول هم می‌تواند به دغدغه‌ی بسیاری از کاربران تبدیل شود و به همین دلیل است که چند تصویر از آیفون ۷ پلاس مشکی رنگ تا این حد سر و صدا به پا کرده است.
اپل از زمان آیفون ۵ اس به بعد دیگر به سراغ رنگ مشکی به معنای واقعی کلمه نرفته است و خاکستری فضایی (مدلی که لبه‌های بالا و پایین نمایشگر مشکی هستند و پشت ان به رنگ خاکستری است) نزدیک‌‌ترین رنگی است که کاربران علاقه‌مند به یک بدنه‌ی تیره‌تر می‌توانند آن را خریداری کنند. در واقع اپل نشان داده است که بیشتر تمایل به عرضه‌ی رنگ‌های شادتر، روشن‌تر و شاید هم زنانه‌تر دارد و عرضه‌ی آیفون در رنگ صورتی یا همان رز گلد، نشان دهنده‌ی این تمایل است.

حالا در حالی که تنها یک ماه و شاید هم کمتر به زمان رونمایی و معرفی آیفون ۷ و مدل پلاس آن باقی مانده است، بار دیگر اخباری شنیده می‌شود که نشان می‌دهند گویا اپل قصد دارد بار دیگر به همان روال سابق برگردد و طرفداران رنگ‌های تیره‌تر که اغلب آنها را آقایان تشکیل می‌دهند نیز راضی‌تر از قبل شوند.

آیفون ۷ پلاس مشکی رنگ به واقعیت تبدیل می‌شود؟

آیفون ۷ پلاس مشکی رنگ را در این تصاویر موکاپ مشاهده کنید

به تازگی چند تصویر از آیفون ۷ پلاس مشکی رنگ منتشر شده که البته طبق گفته‌ی منتشرکنندگانش، این تصاویر مربوط یک موکاپ سه بعدی از محصول نهایی میشود و مربوط به آیفون واقعی تولید شده توسط کمپانی اپل نیستند. خبرگزاری TechTastic به نقل از MacRumors این تصاویر موکاپ را منتشر کرده و مدعی شده است که آیفون نهایی نیز به همین شکل و با همین مشخصات تولید خواهد شد.

اپل برای خریداران آیفون ۷، آیفون ۷ پلاس و احتمالا آیفون ۷ پرو، طبق معمول گزینه‌های رنگی ثابت خود یعنی خاکستری فضایی، طلایی، نقره‌ای و رز گلد (صورتی) را ارائه خواهد داد و این بار تفاوت در این است که احتمالا دو گزینه‌ی جدید نیز به این خانواده اضافه خواهند شد. این دو گزینه شامل رنگ مشکی است که احتمالا این آیفون ۷ پلاس مشکی رنگ دقیقا همان چیری باشد که خریداران این مدل دریافت خواهند کرد. گزینه‌ی دوم هم رنگ آبی تیره است که چندی پیش تصاویری از آن را برای شما عزیزان گجت نیوزی منتشر کردیم و در واقع این رنگ هم با نزدیکی جالبی که به گستره‌ی رنگ‌های تیره دارد، می‌تواند نظر بسیاری از خریداران جدید را به خود جلب کند.

آیفون ۷ پلاس مشکی رنگ را در این تصاویر موکاپ مشاهده کنید

گفتنی است که همانطور که در این تصاویر موکاپ مشاهده می‌کنید، آیفون ۷ پلاس (و آیفون ۷) قرار است بدون جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون و احتمالا به همراه یک هندزفری دارای پورت لایتنینگ روانه‌ی بازار شوند. همچنین دو قابلیت اختصاصی برادر بزرگتر یعنی پورت هوشمند اسمارت کانکتور و البته دوربین با لنزهای دوگانه نیز در این تصاویر به چشم می‌خورند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*