سرویس استریم ویدیویی کره شمالی

سرویس استریم ویدیویی بومی کره شمالی رونمایی شد

کشور کره شمالی که به خاطر سختگیری‌های شدید دولتی اجازه فعالیت را به سرویس‌های استریم ویدیویی نظیر نتفلیکس و آمازون نمی‌دهد، به تازگی از یک سرویس استریم بومی با نام مانبانگ (Manbang) رونمایی کرده است. این سرویس که برای اجرا نیازمند پروتکل تلویزیون اینترنتی است، می‌تواند موجب شود تا حتی با سرعت اینترنتی کم نیز اقدام به مشاهده کانال‌های مختلف این سرویس کنید.

بدون شک اینک هیچ کمبودی در سرویس‌های استریم ویدیویی دیده نمی‌شود. نتفلیکس اینک در اکثر کشورهای جهان مشغول به فعالیت است و در همین حال سرویس‌های پرطرفداری نظیر هولو و آمازون نیز مشغول گسترش هر چه بیشتر اراضی تحت پوشش خود هستند.

به هر حال یکی از کشورهای جهان به نام کره شمالی، جزو معدود کشورهایی است که اجازه فعالیت به این سرویس‌ها را در خاک خود نداده است تا همچنان مردم این کشور فاقد سرویس‌های استریم ویدیویی باشند. حال این کشور برای پر کردن این خلا تصمیم به راه اندازی یک سرویس استریم ویدیویی بومی کرده است که روز گذشته شاهد رونمایی از آن بودیم.

کره شمالی یکی از کشورهای عجیب و غریب جهان است که همواره محدودیت‌های زیادی بر مردم این کشور آسیایی حاکم است. دولت این کشور همواره کنترل شدیدی بر روی آن دسته اطلاعات ورودی به این کشور به دو صورت فیزیکی و دیجیتال دارد. به همین جهت است که در این کشور خیلی‌ها حتی نام نتفلیکس و هولو را نیز نشنیده‌اند.

سرویس استریم ویدیویی مانبانگ

رقیب کره‌ای نتفلیکس برای محدودترین مردم جهان

NK News گزارش می‌دهد که مرکز تلویزیونی این کشور از یک سرویس استریم ویدیویی به نام مانبانگ (Manbang) رونمایی کرده است تا علاقه‌مندان از هر مکان و هر طریقی بتوانند به محتوای آن دسترسی داشته باشد. این سرویس در حال حاضر تماشای برنامه‌ها و مستندهای مختلف را در اختیار کاربران گذاشته است و حتی شاهد نمایش ویدیوهای آموزش زبان انگلیسی و روسی نیز در این سرویس خواهیم بود.

برای دسترسی به این سرویس، تماشاگران نیازمند یک پروتکل تلویزیون اینترنتی (Internet Protocol Television) هستند که از طریق یک دستگاه قابل خریداری است. گفته می‌شود که این دستگاه به شبکه‌های مختلف کره شمالی قابل اتصال است؛ بنابراین به لطف این دستگاه حتی علاقه‌مندانی که صاحب اینترنت کم سرعت هستند نیز می‌توانند به راحتی به تماشای کانال‌های مختلف این سرویس استریم ویدیویی پرداخته و یا حتی شبکه‌های تلویزیونی کره شمالی را مشاهده کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*