ایون بورد

ایون بورد ، هر اسکیت بوردی را موتور دار می‌کند

با ایون بورد می‌توان هر اسکیت بوردی را موتور دار کرد. آیا شما اسکیت بورد دارید؟ گمان می‌کنید که از سرعت بالایی برخوردار نیست؟ شاید چیزی شبیه هاوربورد (hoverboard) یا سِگ‌وِی (Segway) بتواند کمک بزرگی باشد؛ اما شما چیزی می‌خواهید در فرم و قالب یک اسکیت بورد.

نگران این موضوع نباشید. اگر بخواهید سرعت اسکیت بورد خود را بالا ببرید، هم اکنون به لطف یک پروژه با نام ایون بورد (Eon Board) که در وب سایت کیک استارتر (وب سایتی است که ایده های مختلف برای جذب سرمایه و کمک به راه اندازی آن در اینجا قرار می‌گیرد) قرار گرفته، قادر خواهید بود تا آن را انجام دهید. روش کلی هم بدین شکل است؛ می‌توانید اسکیت بورد خود را موتوری کنید.

ایون بورد قادر است تا سرعت اسکیت بورد شما را تا 22 مایل بر ساعت افزایش دهد

ایده‌ موتور دار کردن اسکیت بورد، ایده چندان جدیدی نیست؛ اما چیزی که ایون بورد را جذاب و خاص می‌کند این است که بر روی هر اسکیت بوردی کار می‌کند و از این جهت محدودیتی ندارد. در واقع این بدان معنیست که اگر شما بخواهید اسکیت بورد قدیمی خود را با یک مدل امروزی تر عوض کنید، کار چندان سختی پیش رو نخواهید داشت. تنها کافی است که ایون بورد را از روی مدل قبلی باز کرده و بر روی اسکیت بورد جدید خود نصب کنید. مشکل به همین راختی حل خواهد شد.

ایون بورد

Eon Board توسط کمپانی Unlimited Engineering طراحی شده و قادر است تا سرعت اسکیت بورد شما را تا 22 مایل بر ساعت (حدود 35 کیلومتر بر ساعت) افزایش دهد. این قطعه همچنین به یک باتری قابل شارژ مجهز شده که می‌تواند با یک بار شارژ کامل 15 مایل (24 کیلومتر) حرکت کند، این یعنی شما می‌توانید بیش از یک ساعت بدون آن که به شارژ مجدد نیاز داشته باشید از سواری با اسکیت بورد لذت ببرید؛ اگر چه ایون بورد به شکلی طراحی شده که هنگام ترمز کردن قادر است تا اندکی خود را شارژ کند. چنین شکلی از کار شبیه به عملکرد ماشین‌های هیبریدی است.

در کنار ایون بورد یک برنامه نیز قرار گرفته که به کاربران امکان می‌دهد بین حالت‌های سواری مختلف اعم از مبتدی تا حرفه‌ای یکی را انتخاب کنند. البته لازم به ذکر است که این دستگاه به هیچ عنوان ارزان نیست؛ اما با همین وجود توانسته از اهداف بودجه‌ای خود پیش افتد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*