گوشی تایزنی سامسونگ زد 9

سامسونگ زد 9 ؛ پرچم‌دار آینده سیستم عامل تایزن

در حالی که سامسونگ هنوز از گوشی تایزنی زد 2 رونمایی نکرده، گوشی دیگری با نام سامسونگ زد 9 (Samsung Z9) در وب‌سایت نهاد واردات/صادرات کشور هندوستان به چشم می‌خورد. از آنجایی که عدد قرار گرفته مقابل این مدل تایزنی به مراتب بیشتر از مدل زد 2 است، انتظار می‌رود که این هندست از مشخصات پیشرفته‌تر و قدرتمندتری برخوردار باشد.

تقریباً این یک علاقه معقول و به جایی است که تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند برای ساخت سیستم عامل انحصاری محصولاتشان از خود به نمایش می‌گذارند. سامسونگ نیز از این قضیه مستثنا نیست و قصد دارد آرام آرام به سوی استفاده از سیستم عامل ساخت خود حرکت کند.

سیستم عامل تایزن موفقیت چندانی را برای سامسونگ به ارمغان نیاورد و این یکی از دلایلی است که موجب شده ما امروزه گوشی‌های هوشمند زیادی را همراه با این سیستم عامل در بازار نبینیم. همان‌طور که احتمالاً شما هم می‌دانید سیستم عامل تایزن اغلب بازارهای نوظهور را هدف قرار داده است.

سامسونگ به نظر می‌رسد که اوضاع آرامی را با تایزن می‌گذراند اما به خوبی گوشی‌هایی در رده ابتدایی و میانی با بهره گیری از این سیستم عامل روانه بازار خواهند شد. به عنوان یک موضوع افشا شده، پرچم‌دار بعدی گوشی‌های تایزنی سامسونگ زد 2 (Samsung Z2) خواهد بود که احتمالاً کره‌ای‌ها فردا طی یک رویداد خبری از این محصول رونمایی خواهند کرد. انتظار می‌رود که نخستین میزبانان این هندست، بازارهای بنگلادش، اندونزی، هند، نپال، عربستان سعودی، سریلانکا، آفریقای جنوبی، ترکیه و همچنین امارات متحده باشند.

گوشی تایزنی سامسونگ زد 9

ورود سامسونگ زد 9 به هندوستان برای آزمایش‌های مختلف

با این حال گوشی هوشمند پیشرفته‌تری مبتنی بر سیستم عامل تایزن نیز اخیراً در وب‌سایت Zauba (نهاد واردات / صادرات هند) دیده شده است. این گوشی هوشمند با کد نام SM-Z930F به ثبت رسیده اما احتمالاً نام تجاری آن برای عرضه، سامسونگ زد 9 (Samsung Z9) خواهد بود. متأسفانه در این وب‌سایت هیچ اطلاعاتی از گوشی هوشمند سامسونگ زد 9 منتشر نشده است و حتی ما نمی‌دانیم این محصول تایزنی از چه صفحه نمایشی برخوردار خواهد بود. شایان ذکر خواهد بود با توجه به عدد قرار گرفته جلوی مدل این محصول، انتظار می‌رود که مشخصات زد 9 به مراتب بالاتر و قدرتمندتر از سامسونگ زد 2 باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*