DJI یک مرکز آموزش پرواز با پهپاد در کره‌ی جنوبی تاسیس کرده است

DJI یک مرکز آموزش پرواز با پهپاد در کره‌ی جنوبی تاسیس کرده است

پهپادها دیگر آن اسباب بازی‌های ساده‌ی دو سه سال پیش نیستند که تنها تا دو سه دقیقه بتوانند پرواز کنند و از ارتفاع ۴ متر بالاتر نروند. امروزه پهپادها به وسایلی کاملا حرفه‌ای تبدیل شده‌اند که تقریبا مهارت کنترل و پرواز کردن با آنها به یک امر تخصصی و دشوار تبدیل شده است. به همین دلیل است که نیاز آموزش پرواز با پهپاد کاملا احساس می‌شود.
با این که اکثر پهپادهای امروزی دارای سیستم‌های هوشمندی برای تشخیص مسیر و پایدارسازی امر پرواز هستند، اما باز هم این مهارت کنترل‌کننده‌ی آنهاست که می‌تواند بهترین بهره‌گیری را از قابلیت‌های پروازی این گجت های جذاب داشته باشد. به خصوص با توجه به قیمت‌های بالا و چند میلیونی تعدادی از مدل‌های حرفه‌ای‌تر پهپادها در بازار، مطمئنا باید آموزش پرواز با پهپاد به صورت جدی دنبال شود تا این پرنده‌های گران‌قیمت به جایی برخورد نکنند و یا وارد مناطق پیش‌بینی‌ نشده نشوند.

کمپانی DJI که محصولات بسیار قدرتمند و محبوبی را در حوزه‌ی پهپادها تولید می‌کند، دقیقا برای رفع همین نیاز تصمیم گرفته است که یک مرکز آموزش تخصصی پرواز با پهپاد تاسیس نماید. این مرکز که در یک محوطه‌ی بزرگ در کشور کره‌ی جنوبی تاسیس شده ، قرار است که به صاحبان پهپادهای مختلف آموزش دهد که چگونه به شکل درست از گجت خود استفاده کنند و علاوه بر این قرار است که مهارت‌های تخصصی پرواز و کنترل پهپاد نیز به آنها آموزش داده شود.

DJI یک مرکز آموزش پرواز با پهپاد در کره‌ی جنوبی تاسیس کرده است

جالب است بدانید که همانطور که در تصویر میبینید، این مرکز آموزشی دارای مسیر های طراحی شده‌ای است که موانع و گیت های مختلفی در آن تعبیه شده و کنترل‌کنندگان پهپادها با عبور پهپاد خود از میان این مسیر ها میتوانند مهارت پرواز در محیط های شهری را به دست بیاورند. مطمئنا در خیابان و کوچه‌ها موانع زیادی نظیر تیرهای برق، سیم‌های مختلف، درخت ها و تابلوهای تبلیغاتی وجود دارد که این پهپادها نباید به آنها برخورد کنند.

مدیر DJI: آموزش پرواز با پهپاد جزو تعهدات ماست

DJI یک مرکز آموزش پرواز با پهپاد در کره‌ی جنوبی تاسیس کرده است

مون تائه هیون (Moon Tae-hyun) مدیر بخش کره‌ی جنوبی کمپانی DJI درباره‌ی این مرکز آموزش پرواز با پهپاد توضیحاتی را ارائه کرده است که شما عزیزان گجت نیوزی میتوانید بخشی از آن را در زیر مطالعه کنید:

تاسیس مرکز DJI Arena در راستای تعهدی انجام گرفته است که ما برای پیشرفت و توسعه‌ی بازار پرنده‌های بدون سرنشین در کشور کره داشته ایم. پرنده‌های بدون سرنشین پتانسیل بسیار بالایی دارند تا دنیا را از زاویه‌ای دیگر به مردم نشان دهند و تاثیر مثبتی بر روی زندگی افراد داشته باشند. هدف نهایی ما این است که تکنولوژی های پروازی را به یک سطح قابل دسترس‌تر، آسان‌تر و قابل اعتمادتر تبدیل کنیم تا هرکسی که به این حوزه علاقه دارد، بتواند از آن استفاده کند.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*