اولین ماشین فارادی فیوچر

اولین ماشین فارادی فیوچر در لوس آنجلس به تصویر کشیده شد

اوایل امسال کمپانی فارادی فیوچر (Faraday Future) از ماشین کانسپت FFZERO1 خود که به زیبایی هر چه تمام‌تر طراحی شده بود، پرده برداری کرد تا با آن بتواند کمپانی تسلا و دیگر سازندگان ماشین های الکتریکی را به چالش بکشد. اکنون به نظر می‌رسد که اولین ماشین فارادی فیوچر به زندگی واقعی گام نهاده است. ماشینی را که در تصویر ملاحظه می‌کنید در یکی از خیابان‌های لوس آنجلس در دام دوربین یکی از عکاسان گرفتار شد.

متاسفانه این خودرو به شدت تغییر چهره داده و نمای بیرونی آن با روکشی به طور کامل پوشیده شده است. حتی چرخ‌ها نیز برای پنهان ماندن از دید مردم، پوشیده شده است. اگر چه EV-blog Electrek تایید می‌کند که این وسیله نقلیه واقعا می‌تواند اولین ماشین فارادی فیوچر باشد؛ اما به این نکته نیز اشاره می‌کند که گزارش‌های قبلی یک ماشین الکتریکی رده بالای SUV یا کراس اوور را معرفی می‌کردند.

اولین ماشین فارادی فیوچر در لوس آنجلس دیده شد

انتظار می‌رود که ماشین جدید Faraday Future با هزینه‌ای بیش از 100,000 دلار به بازار خودرو عرضه شود. این خودرو همچنین باید به یک سیستم کمک راننده پیشرفته نیز مجهز باشد. این کمپانی چندی پیش فناوری سیستم خودران خود را با یک مدل تغییر یافته از Lincoln MKZ در لوس آنجلس مورد آزمایش قرار داد؛ اما این احتمالا اولین بار بوده که ماشین ساخت خود این کمپانی در خیابان های عمومی شهر به حرکت درآمده است.

فارادی فیوچر هنوز برنامه‌های خود برای اولین محصول تولیدی‌اش را مشخص نکرده است. این کمپانی قبلا اعلام کرده بود که قصد دارد تا یک کارخانه در خارج از سانفرانسیسکو دایر کند، مکانی که چندان هم از مرکز فرماندهی تسلا فاصله نخواهد داشت؛ اما به سرانجام رسیدن این کار می‌تواند برای سال‌ها به طول انجامد.

در این بین می‌توانید به عکس‌های پر زرق و برق ماشین FFZERO1 نگاهی بیندازید. فقط مطمئنا انتظار نداریم که اولین ماشین فارادی فیوچر چیزی شبیه به این مدل باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*