5 نرم افزار مدیریت ایمیل جهت جایگزینی با نرم افزار ایمیل موجود در گوشی

5 جایگزین مناسب برای نرم افزار مدیریت ایمیل پیش فرض گوشی

اگر شما هم جزء آن دسته از کاربرانی هستید که تمایل چندانی به استفاده از نرم افزار مدیریت ایمیل موجود در گوشی هوشمندتان ندارید، حتما به دنبال نصب اپلیکیشن جایگزین، فروشگاه‌های اینترنتی را زیر و رو کرده و با بی‌نهایت نرم افزار مدیریت ایمیل مواجه شده‌اید. ما برای شما این کار را با معرفی 5 نرم افزار مدیریت ایمیل که همه خواسته‌های اساسی شما از یک نرم افزار مدیریت ایمیل را برآورده می‌کند، راحت کرده‌ایم. با گجت نیوز همراه باشید.

1. نرم افزار مدیریت ایمیل MyMail

این نرم افزار با امکان اعلان لحظه‌ای (push notification) می‌تواند به دلخواه شما و متناسب با برنامه‌های روزانه سفارشی گردد. این نرم افزار قابلیت جستجو در بین مخاطبین (درون گوشی یا روی سرور) را داشته و با ارائه یک جستجوگر فایل، امکان مدیریت فایل‌های ضمیمه ایمیل را نیز برای شما فراهم کرده است. شما در نرم افزار مدیریت ایمیل MyMail می‌توانید ایمیل‌های خود را نشانه‌دار کنید، به پوشه اسپم انتقال دهید، یا حذف نمایید. همچنین می‌توانید با اعمال فیلترهایی با موضوع ایمیل‌های نشانه‌دار، خوانده نشده و نیز ایمیل‌های ضمیمه‌دار به دسته‌بندی بهتر آنها بپردازید. یکی دیگر از امکانات این نرم افزار، امکان ایجاد یک ایمیل تازه با ورود به سایت رسمی آن به نشانی my.com است.

دانلود برای اندروید یا iOS | وب‌سایت رسمی نرم افزار

2. نرم افزار مدیریت ایمیل Boxer

نرم افزار Boxer یک نرم افزار ایمیل سریع و امن است که از اکانت‌های جیمیل، Exchange، یاهو، Outlook، آی‌کلود، هات میل، آفیس 365، IMAP و POP3 پشتیبانی می‌کند. این نرم افزار همچنین قابلیت تجمیع و همگام‌سازی با سرویس‌هایی مثل Dropbox، BOX و Evernote را برای راحت‌تر کردن کار شما دارد.

دانلود برای اندروید یا iOS | وب‌سایت رسمی نرم افزار

3. نرم افزار مدیریت ایمیل CloudMagic

نرم افزار CloudMagic نرم افزاری است سریع و ساده که برای استفاده در گوشی، تبلت و ساعت هوشمند مناسب خواهد بود. این نرم افزار نیز از اکانت‌های جیمیل، Exchange، یاهو، Outlook، آی‌کلود، هات میل، Google Apps، آفیس 365 و هر ایمیلی مبتنی بر IMAP پشتیبانی می‌کند. از امکانات این نرم افزار می‌توان به پشتیبانی از تقویم، صندوق پستی یکپارچه، همگام‌سازی دیوایس، رابط کاربری سریع، امضاء HTML، اعلان‌های تعاملی، نمایش پروفایل فرستندگان ایمیل و غیره اشاره نمود.

دانلود برای اندروید یا iOS | وب‌سایت رسمی نرم افزار

4. نرم افزار مدیریت ایمیل BlueMail

BlueMail یک نرم افزار مدیریت ایمیل مناسب است که می‌تواند به تعداد نامحدودی اکانت ایمیل از هر ارائه‌دهنده خدماتی را مدیریت کند. این نرم افزار به صورت هوشمند اقدام به دسته‌بندی ایمیل‌ها و اعلان آنها بر اساس ارائه‌دهنده سرویس ایمیل می‌کند.

دانلود برای اندروید یا iOS | وب‌سایت رسمی نرم افزار

5. نرم افزار مدیریت ایمیل Microsoft Outlook

Microsoft Outlook به هزاران کاربر خود در سرتاسر جهان این امکان را می‌دهد که ایمیل‌ها، تقویم و فایل‌های خود را به صورت یکجا و در یک مکان مدیریت نمایند. این نرم افزار مدیریت ایمیل ، پیام‌های مهم را در صدر لیست قرار می‌دهد. Microsoft Outlook همچنین امکان تغییر حالت بین ایمیل‌ها و تقویم را جهت هماهنگی قرار ملاقات‌ها فراهم می‌کند. توسط امکان مدیریت فایل این نرم افزار، می‌توانید یک فایل را انتخاب و از آن به عنوان ضمیمه ایمیل استفاده نمایید.

دانلود برای اندروید یا iOS | وب‌سایت رسمی نرم افزار

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*