تصویر لو رفته خبر از بزرگتر شدن باتری اپل واچ 2 می‌دهد

تصویر لو رفته خبر از بزرگتر شدن باتری اپل واچ 2 می‌دهد

پایین بودن ظرفیت باتری نسخه پیشین اپل واچ و به تبع آن، خالی شدن سریع شارژ، یکی از اساسی‌ترین مشکلاتی بود که مصرف‌کنندگان با مدل قبلی این گجت هوشمند داشتند و گویا اپل قصد دارد این مشکل را در باتری اپل واچ 2 برطرف نماید. با گجت نیوز همراه باشید.

ظرفیت باتری اپل واچ 2 افزایشی 36 درصدی نسبت به مدل قبل خواهد داشت

همانطور که اطلاع دارید، اخبار منتشره خبر از فاش شدن برخی مشخصات آیفون 7 اپل (Apple iPhone 7) می‌داد که بر اساس این اخبار، ظرفیت باتری این گوشی با افزایش 14 درصدی به 1960mAh خواهد رسید. اما گویا شرکت اپل این افزایش ظرفیت باتری را محدود به گوشی‌های هوشمند خود نکرده است. بر اساس یک تصویر درج شده در وب‌سایت Weibo، باتری اپل واچ 2 (Apple Watch 2) در نسخه 42 میلیمتری یک باتری با ظرفیت 334 میلی‌آمپرساعتی خواهد بود که افزایشی چشمگیر نسبت به مدل قبلی خود (اپل واچ 1 با ظرفیت 246mAh) دارد. به هرحال باید تا برگزاری رویداد سازندگان این ساعت هوشمند در تاریخ 7 سپتامبر (17 شهریور) منتظر بمانیم تا علاوه بر مشاهده آیفون جدید، از جزئیات بیشتر اپل واچ 2 و امکانات آن نیز باخبر شویم.

بیشترین امیدواری علاقمندان به ساعت هوشمند اپل این است که اپل واچ 2 بدون نیاز به جفت شدن با آیفون، و با تکیه بر قابلیت‌های شبکه‌ای موجود در خود فعال شده و قابل استفاده باشد. البته اخباری که اخیرا حول و حوش این گجت هوشمند شنیده شده این است که یک مدل از اپل واچ 2 بدون امکان استفاده از سیم‌کارت ولی با قابلیت GPS عرضه خواهد شد.

مینگ-چی کائو (Ming-Chi Kuo) تحلیل‌گر مرتبط با شرکت اپل در خصوص ساعت هوشمند جدید این شرکت می‌گوید:

شرکت اپل دو مدل متفاوت از گجت‌های پوشیدنی خود را معرفی خواهد کرد که مدل پیشرفته‌تر دارای سیستم GPS و با قابلیت اندازه‌گیری فشار (فشارسنج) عرضه خواهد شد. هر دو مدل نیز ضد آب بوده (در حال حاضر اپل پیشنهاد می‌کند که با گوشی هوشمند خود زیر دوش حمام یا درون استخر آب نروید) و پردازنده سریع‌تری نیز در آنها استفاده شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*