نسخه 2017 سامسونگ گلکسی A7 به همراه A5 و A3 تأیید شدند

نسخه ۲۰۱۷ سامسونگ گلکسی A7 به همراه A5 و A3 تأیید شدند

امروز در خبرگزاری‌ها، گزارشی مبنی بر این موضوع منتشر شد که نسخه جدید گلکسی A5 در دو بنچمارک مختلف خودنمایی کرد. به نظر می‌رسد رویه قبلی سامسونگ مبنی بر معرفی همزمان سه گوشی سامسونگ گلکسی A7 ، گلکسی A5 و گلکسی A3 امسال نیز ادامه خواهد داشت. در صورت درست بودن این فرضیه و بر اساس اخبار منتشر شده در SamMobile، در صورت تأیید عرضه گلکسی A5 نسخه ۲۰۱۷، دو نسخه دیگر نیز همراه با آن عرضه خواهند شد. با گجت نیوز همراه باشید.

نسخه 2017 سامسونگ گلکسی A7 به همراه A5 و A3 تأیید شدند براساس این اخبار، شماره سریال سامسونگ گلکسی A7 ، گلکسی A5 و گلکسی A3 به ترتیب SM-A720F و SM-A520F و SM-A320F خواهند بود. همانطور که قبلا مطلع شدیم، نسخه جدید سامسونگ گلکسی A5 (مدل ۲۰۱۷) پردازنده‌ای قوی‌تر، مقدار رم بیشتر و باتری بهتری نسبت به مدل قبلی خود خواهد داشت که تغییرات آن چشمگیر هستند. هنوز اطلاع دقیقی از مشخصات احتمالی دو مدل دیگر از خانواده سری A سامسونگ نداریم، اما دور از انتظار نیست که این تغییرات چشمگیر در گلکسی A7 و A3 نیز مشاهده شوند.

سامسونگ گلکسی A7 به همراه A5 و A3 احتمالا در پایان سال جاری میلادی معرفی و عرضه شوند

سامسونگ شرکتی است که به ایجاد تغییرات اساسی در گوشی‌های پرچمدار خود معروف بوده و همیشه بازار را پر از محصولات خود کرده است. گوشی‌های سری A سامسونگ نیز با قیمت مناسب و ساختار منحصر به فردی که دارند، انتظاراتی که قریب به اتفاق کاربران از یک گوشی هوشمند خواهند داشت را برطرف کرده و حالا با موج سوم خود، در راه بازار قدم خواهند گذاشت.

اطلاع دقیقی از اینکه گوشی‌های گلکسی A7 ، گلکسی A5 و گلکسی A3 در چه تاریخی در فروشگاه‌ها عرضه خواهند شد در دست نیست. مدل‌های ۲۰۱۶ این گوشی‌ها پس از معرفی در دسامبر ۲۰۱۵، اوایل ژانویه ۲۰۱۶ (دی ماه ۹۴) وارد بازار شدند. اگر سامسونگ به عادت سنتی خود مبنی بر چرخه سالانه معرفی محصولاتش پایبند باشد، احتمالا اواخر سال جاری میلادی (آذر و دی ۹۵) شاهد معرفی و عرضه این سه‌گانه از محصولات سامسونگ باشیم.

در ادامه گالری تصاویری از سامسونگ گلکسی A7 نسخه ۲۰۱۶ را مشاهده کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. من خودم نسخهa7(2016دارم واقعا خسته شدم از این کار های سامسونگ نیومده نسخه۲۰۱۷زد خب اینطوری مشتریاشو ناراحت میکنه لعنت به سامسونگ هر وقت حوصلش سر میره یه گوشی میده

  2. بنظرم سریcبهتره…چون قاب پشتیش ازفلزه..اما سریAازشیشه اس که هم اثرانگشت جزب میکنه هم بدون قاب اگه ازدستت بیفته میشکنه

  3. سامسونگ هم دیگه شورشو در اورده A 2015 A 2016 A 2017 سال بعد هم حتما ۲۰۱۸ دو سال بعد ۲۰۱۹ و …

  4. طراحیش شیک و قشنگه حتی از اس۷ اما متاسفانه تکراری و جواد !!!