اپل هدفون های بلوتوثی

آیا اپل هدفون های بلوتوثی را در جعبه آیفون ۷ قرار خواهد داد؟

این روزها توجه خبرگزاری‌ها و لو دهندگان مختلف به سمت پرچمداران جدید اپل جلب شده است. هر روز گزارشات متعددی از این محصولات در فضای وب منتشر می‌شود؛‌ از نام آنها گرفته تا تاریخ عرضه، مشخصات، دوربین و لوازم جانبی. گفته می‌شود محصولات جدید اپل که کمتر از یکی دو هفته دیگر معرفی می‌شوند (ایرپادها، آیفون ۷ و نسخه پلاس آن و سیستم عامل واچ ۲) گواهینامه تجاری خود را در روسیه دریافت کرده‌اند. اما به نظر شما آیا اپل هدفون های بلوتوثی جدید خود را در جعبه آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس (Apple iPhone 7 Plus) قرار می‌دهد؟ در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

اپل هدفون های بلوتوثی خود را در جعبه آیفون ۷ قرار می‌دهد؟

به نظر می‌رسد اهالی کوپرتینو برنامه‌های ویژه‌ای را برای یک ماه آینده و عرضه گسترده محصولاتشان در نظر دارند، چرا که حدود ۱۳ محصول جدید این شرکت اخیرا گواهی تجاری خود را دریافت کرده‌اند. از جمله این موارد می‌توان به سیستم عامل iOS 10 این شرکت برای آیفون‌های جدید و قدیمی اشاره کرد. علاوه بر این اپل هدفون های بلوتوثی جدید خود را نیز به همراه سیستم عامل واچ ۲ به زودی معرفی می‌کند. گفته می‌شود ساعت هوشمند اپل در نسخه‌های عادی، اسپورت و موارد دیگر به قفسه فروشگاه‌ها می‌رسد.

یکی از مهمترین محصولات جدید اپل، ایرپادهای این شرکت هستند؛ همانطور که می‌دانید جک ۳.۵ میلیمتری هدفون از آیفون ۷ (Apple iPhone 7) و آیفون ۷ پلاس حذف شده است و حالا هدفون‌های بلوتوثی به عنوان مهمترین لوازم جانبی این محصولات شناخته می‌شوند. با این که هنوز حذف درگاه هدفون از آیفون‌های امسال قطعی نشده اما احتمال بروز این اتفاق وجود دارد. همچنین هنوز از قرار گرفتن یا نگرفتن این ایرپاد های بلوتوثی اپل در جعبه آیفون مطمئن نیستیم؛ ممکن است نیاز باشد برای دریافت این هدفون‌ های بلوتوث هزینه بیشتری را بپردازید. با این حال امیدواریم این هدفون‌های جدید به همراه کابل نوری در جعبه گوشی تعبیه شوند.

اپل هدفون های بلوتوثی

در نظرسنجی وب سایت معتبر فون آرنا، حدود ۸۰ درصد از کاربران با قرار گرفتن هدفون‌ های بلوتوثی در جعبه آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس موافق بودند. حالا باید ببینیم آیا اهالی کوپرتینو به این نظرسنجی و عقیده کاربران اهمیت خواهند داد یا خیر. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا از قرار گرفتن ایرپاد های جدید بلوتوثی در جعبه پرچمدار جدید اپل استقبال می‌کنید؟ نظرات خود را با ما و سایر خوانندگان مطلب در میان بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*