قیمت آیفون 7 و 7 پلاس قبل از رونمایی لو رفت

قیمت آیفون ۷ و ۷ پلاس قبل از رونمایی لو رفت

همیشه رونمایی از محصولات جدید اپل با پیچیدگی‌های خاص خودش همراه بوده است. در حال حاضر و به استناد اخبار منتشر شده، دو گوشی جدید آیفون؛ یعنی آیفون ۷ و ۷ پلاس از نظر ظاهر تفاوت چندانی با مدل‌های پیش از خود ندارند و تنها تغییراتی در باطن آنها صورت گرفته است. امسال اپل آیفون های جدید را با ظرفیت پایه ۳۲ گیگابایت عرضه خواهد کرد که به نرم افزارهای بیشتری این امکان را می‌دهد که در آیفون ها خودنمایی کنند. اینکه این افزایش ظرفیت چقدر بر قیمت آیفون ۷ و ۷ پلاس تأثیرگذار خواهد بود، به صورت قطعی مشخص نیست. با گجت نیوز همراه باشید.

ادعاهایی مبنی بر مشخص شدن قیمت آیفون ۷ و ۷ پلاس در چین به بیرون درز کرده است

همانطور که می‌دانید، دعوتنامه‌های اپل برای برگزاری کنفرانسی بزرگ در تاریخ ۷ سپتامبر (۱۷ شهریور) توزیع شده که در آن اهالی کوپرتینو قصد معرفی محصولات جدید خود جهت پیشی گرفتن از رقبا را دارند که بدون شک آیفون ۷ و ۷ پلاس با عرضه در ۵ رنگ متنوع، در کانون توجه قرار خواهند داشت.

قطعا برای یک خریدار آینده‌نگر، قیمت این دو گوشی از اهمیت بالایی برخوردار است. بر اساس ادعاهای مطرح شده، قیمت آیفون ۷ و ۷ پلاس در بازارهای خرده‌فروشی چین به صورت زیر است:

قیمت آیفون ۷

ظرفیت ۳۲ گیگابایت : ¥۵۲۸۸ معادل ۷۹۰ دلار

ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت : ¥۶۰۸۸ معادل ۹۱۰ دلار

ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت : ¥۷۰۸۸ معادل ۱۰۶۰ دلار

قیمت آیفون ۷ پلاس

ظرفیت ۳۲ گیگابایت : ¥۶۰۸۸ معادل ۹۱۰ دلار

ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت : ¥۶۸۸۸ معادل ۱۰۳۰ دلار

ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت : ¥۷۸۸۸ معادل ۱۱۸۰ دلار

با نگاهی به گذشته، می‌دانیم که قیمت اولیه آیفون ۶s با ظرفیت ۱۶ گیگابایت در چین ¥۵۲۸۸ معادل ۷۹۰ دلار بود که با قیمت آیفون ۷ با ظرفیت ۳۲ گیگابایت برابری می‌کند. قیمت نسخه ۶۴ گیگابایتی این گوشی نیز ¥۶۰۸۸ معادل ۹۱۰ دلار بود که مشابه قیمت آیفون ۷ نسخه ۱۲۸ گیگابایتی است. حال سؤال اینجاست که اگر قیمت‌های اعلام شده فوق دقیق باشند، آیا اپل در محصولات جدید خود از حافظه‌های ارزان‌تری استفاده کرده است؟ جواب به احتمال قوی منفی است. هیچ تضمینی برای فروش آیفون ۷ و ۷ پلاس در چین با این قیمت‌ها وجود ندارد، و تنها این امیدواری می‌رود که با وجود این حافظه‌های بالا، قیمت این گوشی ها بیشتر از این نباشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. سلام وقت بخیر ، از سایت خوب و مطالب مفیدتون تشکر میکنم ، من هر روز از طریف فید مطالب سایتتون رو دنبال میکنم ، اگه امکانش هست مطالب رو بصورت کامل در فید منتشر کنین ، خیلی وقتا بخاطر خوندن چند خط ادم مجبور میشه باز سایت رو باز کنه و دنبال مطلب بگرده ، اگه امکانش هست ممنون میشم اینکارو انجام بدین ، تشکر ، موفق باشین