سامسونگ طرح تعویض گلکسی نوت ۷ را آغاز کرده است

ماجرای منفجر شدن گلکسی نوت ۷ به دلیل مشکلاتی که در باتری تعداد محدودی از دیوایس‌های تولید شده در این سری داشته است، این روزها به تیتر اول اکثر خبرگزاری‌ها تبدیل شده و احتمالا همه‌ی شما آن را دنبال می‌کنید. سامسونگ حالا با راه‌اندازی تعویض گلکسی نوت ۷ قصد دارد که هرچه سریع‌تر این قائله را خاتمه دهد.
ماجرای انفجار گلکسی نوت ۷ را یک بار به طور خلاصه مرور می‌کنیم: ابتدا یک گزارش از انفجار این فبلت گران‌قیمت در حین شارژ شدن منتشر شد که خیلی‌ها آن را ساختگی و کار رقبا دانستند. سپس تعداد این گزارش‌ها بالا رفت و کار به جایی رسید که سامسونگ عرضه‌ی محصول به اپراتورهای کره‌ی جنوبی را متوقف کرد. یکی از مسئولان کمپانی سامسونگ ابتدا این موضوع را تکذیب کرد اما دقیقا روز بعد اعلام شد که این برند کره‌ای از مشکل باتری تعدادی از دیوایس‌های نوت ۷ آگاه بوده و در حال بررسی موضوع است.

کار به جایی رسید که ساعاتی پیش، آقای کوه، مدیر بخش موبایل این برند کره‌ای رسما اعلام کرد که تنها ۲۴ عدد از یک میلیون گلکسی نوت ۷ تولید شده دچار مشکل باتری بوده‌اند و ما برای این موضوع عذرخواهی می‌کنیم. حالا سامسونگ با اجرای طرح تعویض گلکسی نوت ۷ قصد دارد که ضرر وارده به کاربران خود را جبران کند و به نوعی این جو بسیار منفی که حتی باعث کاهش ارزش سهام این ابرکمپانی آسیایی شده است را از بین ببرد.

در تعویض گلکسی نوت ۷ که قرار است در ایالات متحده‌ی آمریکا انجام شود، کاربران می‌توانند دیوایس آسیب دیده‌ی خود را برای نمایندگی‌های سامسونگ ارسال کنند تا یک نوت ۷ بدون مشکل و آکبند برایشان ارسال شود. سامسونگ به طور رسمی اعلام کرده است که با وجود تعداد محدود دیوایس‌های دارای مشکل که البته از فروش آنها هم جلوگیری شده است، اما اهمیت به خواست کاربران و احترام به آنها برای این شرکت در درجه‌ی اول قرار دارد و به همین دلیل این برند کره‌ای بدون هیچ محدودیتی دیوایس‌های کاربران را در صورت درخواست آنها با یک محصول نو جایگزین می‌کند.

گلکسی نوت ۷ بدهید، گلکسی اس ۷ بگیرید!

در این برنامه‌ی تعویض گلکسی نوت ۷ ، به کاربرانی که مایل باشند، یک گلکسی نوت ۷ جدید در ازای دیوایس دارای مشکل داده می‌شود. اما شاید خیلی از کاربران با توجه به حواشی به وجود آمده، ترجیح دهند که دیگر اصلا از نوت ۷ استفاده نکنند و به سراغ محصول دیگری بروند. سامسونگ این شانس را برای این دسته از کاربران هم در نظر گرفته است و آنها می‌توانند در ازای گلکسی نوت ۷ خود، یک گلکسی اس ۷ یا اس ۷ اج را تحویل بگیرند.

البته تفاوت هزینه نیز به صورت نقدی به کاربران پرداخت خواهد شد و سامسونگ برای جبران این آسیب و برگرداندن اعتبار خود نزد خریداران، به آنها یک گیفت کارت ۲۵ دلاری برای خرید از فروشگاه‌های مختلف را نیز اهدا خواهد کرد. برای شرکت در این طرح خریداران باید به یکی از خرده‌فروشی‌های رسمی این کمپانی مراجعه کنند و یا با تلفن های رسمی سامسونگ در کشور خود تماس بگیرند تا راهنمایی‌های بیشتر برایشان توضیح داده شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*