قلم چاپ سه بعدی 3Doodler Pro

قلم چاپ سه بعدی 3Doodler Pro با چوب، مس و برنز نیز عمل می‌کند

قلم‌های چاپ سه بعدی 3Doodler همیشه قابلیت‌های فراوانی داشته‌اند. شما با در دست گرفتن یکی از این قلم‌ها، به زودی متوجه خواهید شد که با چیزی فراتر از یک اسباب بازی مواجه هستید. آخرین محصول این برند، قلم چاپ سه بعدی 3Doodler Pro است که همه قابلیت‌هایی که از یک قلم چاپ سه بعدی انتظار می‌رود را داراست. این قلم به کاربران حرفه‌ای امکان تسلط بیشتری را داده، پلاستیک‌های به کار رفته در آن روان‌تر و سریع‌تر عمل کرده و رشته‌های جدیدی از مواد را پشتیبانی می‌کند. با گجت نیوز و معرفی بیشتر قلم چاپ سه بعدی 3Doodler Pro همراه باشید.

قلم چاپ سه بعدی 3Doodler Pro از هم اکنون در فروشگاه‌های رسمی در دسترس عموم قرار دارد

برخی از این رشته‌ها و مواد جدید به کار رفته در قلم چاپ سه بعدی 3Doodler Pro بسیار سخت و محکم هستند. این رشته‌های جدید شامل چوب، مس، برنز، نایلون و پلی‌کربنات است. البته این بدین معنا نیست که مواد ذکر شده به تنهایی از نوک قلم چاپ سه بعدی 3Doodler Pro خارج شده، در هوا به هم چسبیده و شکل دلخواه شما را تشکیل دهند، بلکه در پوششی از رشته‌های استاندارد پلاستیکی این کار انجام می‌گردد.

به عنوان مثال، قطعات و رشته‌های چوبی در پوششی از پلاستیک قرار گرفته و از نوک مداد خارج می‌گردند. دنیل کوون (Daniel Cowen) یکی از مدیران ارشد 3Doodler در مصاحبه با وب‌سایت The Verge اینچنین گفته است:

این رشته‌های چوبی نه فقط بوی چوب را می‌دهد، بلکه حس چوب را نیز منتقل می‌کند. مس و برنز نیز به همین شکل است. شما می‌توانید تفاوت وزن و استحکام آنها را به راحتی تشخیص دهید. این رشته‌های فلزی می‌توانند مانند یک فلز واقعی جلا داده شده و صیقلی شوند که این کار بر روی پلاستیک به تنهایی قابل اجرا نیست.

جدا از این، خود قلم چاپ سه بعدی 3Doodler Pro توسط سازنده بازطراحی و نونوا شده است. در این قلم جدید یک پوسته فیبر کربن به کار رفته که باعث سبک‌تر شدن آن شده است. همچنین در این قلم یک نمایشگر LCD جهت اطلاع از وضعیت آن، و یک پیچ تنظیم جهت کنترل میزان سرعت و دمای خروجی نوک قلم تعبیه گردیده است. با توجه به تلاش سازنده برای سریع‌تر و دقیق‌تر شدن رشته‌های خروجی از قلم، ادعا شده که «کاربر می‌تواند با استفاده از قلم چاپ سه بعدی 3Doodler Pro و با یک حرکت سریع، سازه‌ی بادوامی را ایجاد نماید.»

علاقمندان به قلم چاپ سه بعدی 3Doodler Pro از هم اکنون می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت رسمی 3Doodler و فروشگاه MoMA Design این قلم را با قیمت 249 دلار خریداری نمایند.

فروشگاه اینترنتی جانبی فروش اینترنتی انواع عینک واقعیت مجازی و دسته بازی موبایل حامی گجت نیوز در پوشش ویژه نمایشگاه IFA 2016

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*