آیفون 7 جت بلک ، مقدمه ای برای تولید آیفون 8 شیشه ای ؟

آیفون ۷ جت بلک ، مقدمه‌ای برای تولید آیفون ۸ شیشه ای ؟

همان طور که احتمالا می‌دانید شرکت اپل به تازگی از گوشی‌های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس رونمایی به عمل آورده است. این دو گوشی در زمینه مدل‌های رنگی قابل عرضه، در دو نگارش جدید به کاربران معرفی شده‌اند. نسخه بلک (مشکی) که دارای طراحی مات بر روی بدنه دستگاه بوده و مدل دیگر نیز جت بلک (مشکی براق) نام داشته و درست برخلاف نسخه اول، با ظاهر براق خود، نور محیط را بازتاب می‌نماید. نسخه براق بلک جت سری آیفون ۷ اپل، مدلی است که این شرکت تبلیغات بسیار زیادی بر روی آن انجام داده و علاوه بر آن که نسخه پایه آن گرانتر از دیگر مدل‌ها است، تصویر این نوع مدل نیز اکثرا به عنوان تیزر تبلیغاتی گوشی‌ های سری آیفون ۷ انتخاب می‌شود. اما سوال اینجاست که آیا عرضه یک نوع آیفون ۷ با سطحی براق، مقدمه‌ای به منظور تولید آیفون ۸ شیشه ای است؟

آیا عرضه یک نوع آیفون ۷ با سطحی براق، مقدمه‌ای به منظور تولید آیفون ۸ شیشه ای است؟

البته جالب است بدانید که شرکت اپل با تولید و عرضه گوشی‌های سری آیفون ۷، در واقع به سنت قدیمی خود پشت کرده است؛ زیرا این کمپانی هر دو سال طراحی کلی گوشی‌های آیفون خود را تغییر می‌داد و یک گوشی با طراحی کاملا جدید را به دنیا معرفی می‌کرد، اما امسال شاهد بودیم که طراحی کلی این سری از گوشی‌ها و همچنین ابعاد دقیق آنها هیچ تفاوتی با نسخه‌های آیفون ۶ و آیفون ۶ اس این شرکت نداشت.

درست بعد از معرفی رسمی آیفون‌‌های جدید اپل، این بار نوبت به گوشی آیفون ۸ بود که شایعات و خبرهای مربوط به آن در رسانه‌ها منتشر شود. در حقیقت با توجه به شایعات قبلی که با دیدن نسخه براق جت بلک نیز قوت گرفت، به دلیل این که سال آینده، دهمین سال تولید گوشی‌های آیفون توسط اپل است، امکان دارد این کمپانی به طور کامل در طراحی آیفون خود تغییرات بزرگی ایجاد کرده و در نهایت گوشی کاملا جدید را به بازار عرضه نماید که البته حدس و گمان‌ها از تولید آیفون شیشه‌ای خبر می‌دهند.

دنیل اران دیلگر، تحلیلگر باتجربه محصولات شرکت اپل بدون در نظر گرفتن تصاویر یا اسنادی خارجی و یا لو رفته، در این زمینه این طور اذعان داشته است که: “به نسخه جت بلک آیفون ۷ و سطح براق و صیقلی آن نگاهی بیندازید. مسلما شرکت اپل به صورتی نامحسوس در حال آزمایش کاربران و خریداران گوشی آیفون است تا ببیند نسبت به یک گوشی با بدنه ای مشابه با شیشه چه واکنشی از خود نشان خواهند داد. در حقیقت این کمپانی در حال آزمایش آیفون ۸ شیشه ‌ای خود است.”

البته به این مورد نیز توجه داشته باشید که نسخه جت بلک آیفون ۷ دارای بدنه‌ای از جنس آلومینیوم بوده و دلیل براق بودن سطح آن نیز به جهت طی مراحل خاصی است که به منظور تولید آن در نظر گرفته شده بود. اما در هر صورت احتمال دارد در آینده شاهد رونمایی رسمی از آیفون ۸ شیشه ‌ای باشیم. در آن صورت نظر شما در این زمینه چه خواهد بود؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*