لذت یک فوتبال واقعی با FIFA 13 +عکس و تریلر

بازی فیفا با ورود خود به بازی های فوتبال کامپیوتری رغیب سرسختی برای سری بازی های فوتبال Pes شد تا آنجایی که در این چند سال اخیر پیشرفت های به خصوص و محصوصی نسبت به Pes داشته که او را از رغیب خود در مراحل و قسمتهایی پیش انداخته است ولی همچنان نمیتوان فیفا را بهترین بازی فوتبال کامپیوتری دانست و هنوز سر این که Fifa یا Pes کدام بهتر است بحث است.

این بار EA Sports جزییات بیشتری از سری جدید این بازی زیبا یعنی Fifa 13 را در اختیار دوستاران بازی های فوتبال قرار داده است تا با هرچه نزدیک شدن بیشتر این صنعت با فوتبال واقعی را مشاهده کنند و همچنین مشکلات قبلی این بازی را برطرف کرده را شاهد باشند که انها به ۵ قسمت عمده تقسیم میشوند .

قسمت هایی که اقای David Rutter تهیه کننده بازی فیفا ۱۳ انها را بهبود بخشیده است را میتوان اینگونه نام برد :

۱ –  ضربه زدن بازیکنان و هر چه بهتر شدن دقت و واقعی بودن این ضربات که با بهبود دادن موتور بازی ضرباتی مناسب و آنچه که میخواستید را برای شما در بر خواهد داشت.
۲ –  کاری که به شکلی ساده و تکراری در بازی فیفا انجام میشد کنترل توپ بود که همه به یک شکل انجام میشد ولی در این سری از بازی تنوع در کنترل توپ , واکنشهای سریع و حرکت بدن باعث تغیر این کنترل و زیبا تر شدن و تکراری نبودن کنترل توپ در این سری از بازی شده است که برای ضربه زدن به توپ به شما این کنترل ها کمک میکنند.
۳ –  با کنترل خوب توپ حالا موقع دریبل بازیکنان میرسد که دیگر مثل سابق به شکلی ساده که در سری قبلی با حرکت جهت این امر انجام میشد دیگر نیست و این امر فرق کرده و دارای تنوع و سختی های خاص خود است.
۴ –  در دریبل بازیکنان آنان بر روی شما خطا کرده و حالا موقع ضربه کاشته است که مهارت خود را نشان دهید البته دیگر دیوار دفاعی ساکت و ساکن نخواهد بود و با حرکات و تاکتیکهای رغیب کم و زیاد و در تاکتیک های مختلف حرکت میکنند که کار شما را سخت تر و لذت گل زدن را با عبور از این دیوار هوشمند را بیشتر میکند.
۵ –   همه این ۴ مورد بالا با هوش مصنوعی خوبی که در بازی قرار داده شده است محیا شده است که ان را میتوان نقطه قوت بازی دانست که با تغیر تاکتیک ها , جایگیری ها  , فرارها و توپ گیری ها این بازی را از پیش به فوتبال واقعی نزدیک تر میکند.

تاریخ انتشار سری ۱۳ این بازی ۲۸ August امسال عنوان شده که اگر این امر به انجام برسد حرکتی ناب و خاص خواهد بود چون سری ۱۱ و ۱۲ فیفا نیز در August سال های گذشته به عرضه عموم رسیده بود و این امر نظم دقیق سازندگان این بازی را میرساند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*