دوربین‌های اکشن کم جدید سری KeyMission نیکون معرفی شدند

شرکت نامدار نیکون به تازگی دوربین های اکشن کم جدید خود را معرفی کرده است که رقبای محصولات کمپانی گوپرو به حساب می‌آیند. همان طور که احتمالا می‌دانید این شرکت در نمایشگاه CES دوربین KeyMission 360 را رسما معرفی کرد. حالا اطلاعات دقیقتری را از این دوربین ورزشی منتشر کرده است. در کنار آن نیکون دو دوربین دیگر از این برند را نیز معرفی کرده است که تا یک ماه دیگر قابل خریداری خواهند بود.

دوربین‌های اکشن کم جدید سری KeyMission نیکون معرفی شدند

یکی از این دوربین ها KeyMission 170 نام دارد که در کنار عکاسی بسیار باکیفیت، می‌تواند تصاویر را با دقت ۴K UHD در حالت بسیار واید (زاویه دید بالا) ضبط کند. اما دوربین دیگری که به تازگی معرفی شده است KeyMission 80 نام دارد که محصولی بسیار سبک و جمع و جور بوده و به جهت کاربری های روزانه قابل استفاده خواهد بود.

همان طور که اشاره کردیم نیکون دوربین KeyMission 360 را طی مراسم CES 2016 معرفی کرد. این محصول اولین دوربین از شرکت نیکون بود که می‌توانست به صورت ۳۶۰ درجه با دقت ۴K UHD به فیلم برداری بپردازد. این دوربین از ماه آینده به فروش خواهد رسید.

دوربین‌های اکشن کم جدید سری KeyMission نیکون معرفی شدند (2)

اما دوربین KeyMission 170 نیکون دارای لنزی با زاویه دید ۱۷۰ درجه ای بوده و دیافراگم f/2.8 از دیگر مشخصات این بخش به حساب می‌آید. این محصول دارای حسگری از نوع CMOS با دقت ۸.۳ مگاپیکسل است و می‌تواند با دقت های ۴K UHD یا ۱۰۸۰p به فیلم برداری بپردازد. KeyMission 170 نیکون بسیار مقاوم است. این دوربین بدون هیچ گونه قاب و محافظی ضد آب بوده و در برابر ضربه یا سرما از خود مقاومت نشان خواهد داد. یک نمایشگر در بخش پشتی دستگاه قرار گرفته است که به کمک آن می‌توان به سادگی تصاویر و فیلم های ثبت شده را مشاهده کرد و همچنین در تنظیمات دوربین دست برد.

دوربین‌های اکشن کم جدید سری KeyMission نیکون معرفی شدند (10)

دوربین KeyMission 80 نیکون دارای زاویه دید ۸۰ درجه ای بوده و لنزی با دیافراگم f/2.0 دارد. حسگر CMOS این دوربین دارای دقتی برابر با ۱۲ مگاپیکسل بوده و دستگاه می‌تواند در بهترین حالت با دقت فول اچ دی به ضبط فیلم بپردازد. علاوه بر آن این دوربین در بخش جلویی خود دارای یک دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی نیز هست که کاربر می‌تواند با استفاده از آن از خود عکس سلفی بگیرد. این دوربین نیز همانند نمونه قبلی، ضد آب، ضربه و سرما است. از سویی دیگر همانند KeyMission 170، یک نمایشگر در بخش خلفی دوربین قرار داده شده است.

دوربین‌های اکشن کم جدید سری KeyMission نیکون معرفی شدند (6)

دوربین های KeyMission 360 و KeyMission 170 و همچنین KeyMission 80 به ترتیب ۴۹۹، ۳۹۹ و ۲۷۹ دلار قیمت داشته و در ماه اکتبر به منظور خرید آماده خواهند شد. در بخش زیر می‌توانید تصاویر این سه دوربین را از زوایای مختلف مشاهده نمایید:

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*