آیفون 7 با روکش طلای 24 عیار

آیفون ۷ با روکش طلای ۲۴ عیار پیش روی کاربران قرار گرفت

Karalux نام شرکتی ویتنامی‌ست که در زمینه شخصی‌سازی و عرضه محصولات تجملاتی، ابر خودروها و گوشی های هوشمند فعالیت دارد. در سال‌های گذشته شاهد عرضه نسخه‌ای از گوشی های هوشمندی همچون گلکسی نوت ۴، گلکسی نوت ۵، آیفون ۶، آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس با روکش طلا از سوی این شرکت بوده‌ایم و حالا نوبت به پرچم داران جدید اپل رسیده است. اخیرا Karalux تصاویر جدیدی از آیفون ۷ با روکش طلای ۲۴ عیار را منتشر کرده که می‌تواند توجه تک به تک علاقه‌مندان محصولات اپل را به خود جلب کند.

آیا حاضرید برای داشتن آیفون ۷ با روکش طلای ۲۴ عیار ، ۲۰۰۰ دلار پرداخت کنید؟

اگر پیش از این یکی از پرچم داران جدید اپل را خریداری کرده‌اید، مهندسین این شرکت می‌توانند شکلی تجملاتی به آیفون جدید شما با روکشی از طلای ۲۴ عیار ببخشند. همچنین اگر صاحب رنگ مشکی از این گوشی هوشمند هستید، می‌توانید از طلای سیاه استفاده کنید.

طبق گفته مهندسین Karalux، تمام پروسه کشیدن این روکش طلا، تنها ۸ ساعت زمان می‌برد. همچنین به منظور محافظت بیشتر از این روکش، یک لایه نانو روی گوشی کشیده می‌شود تا در صورت برخورد با لباس، هیچ آسیبی به آن در طولانی مدت نرسد. علاوه بر این، لوگوی آیفون نیز در بخش پشتی دستگاه، از الماس پوشیده خواهد شد.

آیفون 7 با روکش طلای 24 عیار آیفون 7 با روکش طلای 24 عیار

متخخصین این شرکت می‌توانند به درخواست کاربران، نام و یا تصویر دلخواه را نیز در قسمت پشتی این دستگاه حک کنند، کاری که البته دستمزد جداگانه خود را دارد. شاید برخی از کاربران بخواهند با حک کردن نام همسر خود بر پشت آیفون ۷ یا ۷ پلاس، یک هدیه فراموش نشدنی را شریک زندگی‌شان بدهند. البته باید بگوییم که این هدیه می‌تواند هزینه بالایی نیز داشته باشد و قیمت پایه‌ای که برای یک آیفون ۷ با حافظه ۳۲ گیگابایتی با روکشی از طلای ۲۴ عیار در نظر گرفته شده، ۱۹۰۰ دلار است. همچنین سقف مبلغ پرداختی کاربران، ۲۷۰۰ دلار و برای آیفون ۷ پلاس ۲۵۶ گیگابایتی با روکش طلای ۲۴ عیار خواهد بود.

آیفون 7 با روکش طلای 24 عیار

تصور می‌کنید که چند نفر توان خرید آیفون ۷ با روکش طلای ۲۴ عیار را دارند؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*