اپلیکیشن Snapkeys

اپلیکیشن Snapkeys : تایپ آسان و سریع در ساعت های هوشمند

احتمالا اگر شما هم از کیبورد ساعت هوشمند خود استفاده کرده باشید، متوجه دقت پایین آن و سختی‌های تایپ کردن خواهید شد. در این زمان معمولا کاربران به فکر استفاده از اپلیکیشن جایگزین خواهند افتاد، در این صورت ممکن است اپلیکیشن Snapkeys بتواند توجه شما را جلب کند.

با اپلیکیشن Snapkeys سریع، آسان و بدون اشتباه تایپ کنید!

اپلیکیشن Snapkeys به منظور تایپ سریع و راحت برای ساعت های هوشمند دایره‌ای شکل طراحی شده و شاید اصلی‌ترین سلاح آن را بتوان کیبورد QWERTY و توانایی‌اش در شناسایی کلمات دانست. در تصاویری که در ادامه مشاهده خواهید کرد، به خوبی مشخص شده که این کیبورد قدرتمند می‌تواند جایگزینی برای کیبورد اصلی ساعت هوشمند شما باشد.

جدای از تایپ سریع، اپلیکیشن Snapkeys امکان استفاده از شکلک ها، دستور العمل‌ها، کاراکترهای ویژه و … را نیز فراهم کرده و کاربران قادر خواهند بود تا در کمترین زمان ممکن، به بخش‌های مختلف کیبورد ساعت هوشمند خود دسترسی داشته باشند. هدف اصلی سازندگان از توسعه این اپلیکیشن قدرتمند، حداکثر استفاده از فضای محدود صفحه ساعت های هوشمند بوده و البته باید گفت که آنها در رسیدن به آن، موفق ظاهر شدند.

اپلیکیشن Snapkeys

کاربران می‌توانند اپلیکیشن Snapkeys را برای تمامی تبلت ها و گوشی های هوشمند اندرویدی و همچنین ساعت های هوشمند مجهز به سیستم عامل اندروید وِر، دریافت کنند. در حال حاضر، پکیج کامل “Snapkeys Keyboard Package” نیز به صورت کاملا رایگان از طریق فروشگاه گوگل پلی در اختیار کاربران قرار گرفته است. هر چند، تنها مدت محدودی این اپلیکیشن به صورت رایگان عرضه می‌شود و همزمان با معرفی شدن اندروید وِر ۲.۰، Snapkeys نیز دیگر رایگان نخواهد بود.

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که با کیبورد ساعت هوشمند خود مشکل داشته و تمایل به امتحان کردن اپلیکیشن Snapkeys دارند، می‌توانید از این لینک، آن را از فروشگاه گوگل پلی دریافت کنید. در ادامه می‌توانید تصاویری از این اپلیکیشن و روش تایپ کردن در آن را مشاهده کنید:

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*