دوربین AZ901 کداک 90 برابر زوم اپتیکال دارد (8)

دوربین AZ901 کداک ۹۰ برابر زوم اپتیکال دارد

در جریان رویداد فتوکینا ۲۰۱۶ شرکت کداک در کنار دوربین ورزشی پیکس پرو ۴KVR360 از دو دوربین بریج دیگر نیز رونمایی کرد. یکی از این دوربین ها با نام Astro AZ901 شناخته می‌شود. دوربین AZ901 کداک می‌تواند به زوم اپتیکال ۹۰ برابر دست پیدا کند. در کنار آن این شرکت دوربین AZ652 را نیز معرفی کرده است. 

دوربین AZ901 کداک توانایی ۹۰ برابر زوم اپتیکال دارد

شاید در بین دوربین های بریج، ۹۰ برابر زوم اپتیکال یک رکوردر جدید به حساب آید؛ زیرا در این دسته دوربین نیکون پی ۹۰۰ بود که بیشترین میزان زوم اپتیکال (معادل ۸۳ برابر) را ارائه می‌داد. اما هم اینک دوربین AZ901 کداک به واسطه لنز ثابت خود با فاصله های کانونی ۲۲ تا ۱۹۸۰ میلی متری می‌تواند به بزرگنمایی اپتیکال ۹۰ برابر دست پیدا کند. علاوه بر آن این دوربین دارای چهار برابر زوم دیجیتال نیز هست.

این دوربین از حسگر CMOS با دقت ۱۶ مگاپیکسل به همراه نمایشگر چرخان ۳ اینچی برخوردار بوده و سیستم لرزشگیر اپتیکال تصویر نیز به کاهش تاری تصاویر مخصوصا در هنگام انجام زوم بالا بسیار کمک خواهد کرد. محصول جدید کداک می‌توان با دقت فول اچ دی به فیلم برداری پرداخته و در حالت عکاسی پیاپی، با سرعت ۵ فریم بر ثانیه تصاویر را به ثبت برساند. وجود حالت پانوراما داخلی از دیگر قابلیت های این دوربین به حساب خواهد آمد. این دوربین دارای وای فای داخلی بوده و از این رو می‌توانید از راه دور آن را کنترل نمایید. دوربین AZ901 با قیمت ۴۴۵ دلار در سال ۲۰۱۷ وارد بازارهای فروش خواهد شد.

اما دوربین بریج دیگری که شرکت کداک آن را معرفی کرد، AZ652 نام دارد که حسگری با دقت ۲۰ مگاپیکسل بوده و قادر است ۶۵ برابر زوم اپتیکال انجام دهد. این دوربین به وای فای داخلی نیز تجهیز شده است. AZ652 نیز با قیمت ۳۹۰ دلار در سال ۲۰۱۷ راهی بازارهای فروش خواهد شد.

در بخش زیر شاهد نمایش تصاویر مربوط به دوربین کداک AZ901 از زوایای مختلف هستید:

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. جون میده کارای جاسوسی کنی خخخ

  2. آیا این دوربینه . آیا این تلسکوپه. کسی چه میداند!!?