بهترین بازی های جدید اندروید و آیفون (هفته آخر شهریور 95)

بهترین بازی های جدید اندروید و آیفون (هفته آخر شهریور ۹۵)

اگر کیفیت بالای بازی های جدید موبایل شما را متعجب کرده و از طرفی هم دوست ندارید به هزاران بازی جدید موجود در اپ استور یا پلی استور سر بزنید و تک تک آنها را بررسی کنید، ما کار را برای شما راحت کرده و از بین این بازی‌ها، بهترین بازی های جدید اندروید و آیفون مربوط به هفته آخر شهریور ۹۵ را جهت بررسی و دانلود آماده کرده‌ایم. با گجت نیوز همراه باشید.

معیار انتخاب بازی‌ها به عنوان بهترین بازی های جدید اندروید و آیفون ، کیفیت بالا و گیم‌پلی جذاب است

انتخاب این بازی‌ها صرفا بر اساس کیفیت آنها بوده و ژانرهای متفاوتی را دربرگرفته است. در بین بهترین بازی های جدید ، ژانرهایی مانند کلاسیک، جدول و معمایی، بازی‌های مسابقه‌ای، استراتژیک و غیره دیده می‌شود. معیار مهم انتخاب این بازی‌ها به عنوان بهترین بازی های جدید ، کیفیت بالا و گیم‌پلی جذاب آنهاست. خب، بدون اتلاف وقت بیشتر، به سراغ معرفی بهترین بازی های جدید اندروید و آیفون در هفته پایانی شهریور ۹۵ می‌پردازیم:

بازی NBA 2K17

نحوه کنترل گیم‌پلی بازی NBA 2K17 دچار تغییراتی شده است. این بازی در نسخه جدید خود از کنترلرهای فیزیکی نیز پشتیبانی می‌کند. حالت MyCareer بازی نیز به صورت قابل توجهی گسترده‌تر شده و امکاناتی نظیر شبیه‌سازی حالت off-day و تجهیزات بازیکنان بهتر شده است. همچنین، در جدیدترین نسخه بازی، نحوه دریبل زدن و کنترل توپ بهبود یافته است. حالا احساس می‌کنید کنترل بیشتری بر روی بازی دارید. پرتاب‌های ۲ امتیازی در نسخه جدید بازی با انجام حرکات نمایشی بیشتری به ثمر می‌رسند. هوش مصنوعی بازی نیز بهتر از قبل شده و در صورتی که بازیکن هم‌تیمی در محاصره بازیکنان حریف قرار گرفت، بازیکنان تیم خود را در بهترین موقعیت قرار می‌دهند تا از حلقه محاصره خارج شوند. همه این امکانات جدید به همراه کیفیت خوب بازی، NBA 2K17 را در لیست نهایی بهترین بازی های جدید اندروید و آیفون این هفته ما قرار داده است.

بهترین بازی های جدید اندروید و آیفون (هفته آخر شهریور 95)

بازی Ember

  • قیمت : ۱۰ دلار
  • ژانر : نقش آفرینی
  • دانلود : آی او اس

در بازی Ember ، بازیکنان به عنوان مبشرین نور (Lightbringer) برانگیخته شده و وظیفه آنها محافظت از Emberهای در حال مرگ است، در حالی که جهان در آستانه‌ی سقوط و نابودی است. در شروع بازی، بازیکنان از محیط‌های وسیعی که مرز میان زندگان و مردگان هستند عبور می‌کنند سپس دشت‌های وسیع، بیابان‌های خشک و مناطقی تاریک را برای رسیدن با شهر نور (City of Light) درمی‌نوردند.

بهترین بازی های جدید اندروید و آیفون (هفته آخر شهریور 95)

بازی Mr. Robot : 1.51exfilitratiOn

  • قیمت : ۳ دلار
  • ژانر : رمان تصویری
  • دانلود : آی او اس

این بازی با اقتباس از یک مجموعه تلویزیونی درام با همین نام و برنده جایزه گلدن گلوب ساخته شده است. داستان بازی به این صورت است که گروهی از هکرهای خلافکار قصد دارند بزرگترین جرم سایبری جهان را مرتکب شده و هدف آنها از کار انداختن یک شرکت بزرگ تکنولوژی به نام E-Corp است. Mr. Robot نیز قرار است ابرقهرمان این داستان باشد. داستان جذاب این بازی، آن را در لیست بهترین بازی های جدید این هفته ما قرار داده است.

بهترین بازی های جدید اندروید و آیفون (هفته آخر شهریور 95)

بازی Magic Mension

با لمس صفحه نمایش گوشی یا تبلت خود از روی موانع بپرید و مراحل بازی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید. از امکانات این بازی می‌توان به تنوع بالای موانع و دشمنان، امکان بازی با یک دست، و – به گفته سازنده – تک‌رنگ بودن آن اشاره کرد.

بهترین بازی های جدید اندروید و آیفون (هفته آخر شهریور 95)

بازی آگارتا (Agartha)

  • قیمت : ۱ دلار
  • ژانر : فرار
  • دانلود : آی او اس

بازی Agartha یک بازی در ژانر فرار است که در محیطی بسیار زیبا با صدایی طبیعی و فراگیر اجرا می‌شود. هدف این بازی دویدن و رسیدن به بیشترین مسافتی است که می‌توانید بدوید.

بهترین بازی های جدید اندروید و آیفون (هفته آخر شهریور 95)

بازی Dofus Touch

بازی Dofus Touch یکی از بهترین بازی های جدید اندروید و آیفون است که وظیفه شما در این بازی یافتن تخم اژدهاهای افسانه‌ای است. این بازی در محیطی نامحدود اجرا شده و در آن با بازیکنانی از سراسر جهان که در حال انجام بازی هستند، روبرو می‌شوید. در این بازی با موجوداتی افسانه‌ای و مهیب مبارزه می‌کنید، از منابعی که در اختیار دارید استفاده می‌نمایید، رهبر قبیله می‌شوید، حملات مختلفی را رهبری می‌کنید و در نهایت به یک حرفه‌ای تبدیل خواهید شد.

بهترین بازی های جدید اندروید و آیفون (هفته آخر شهریور 95)

بازی Gunbird 2

آخرین بازی در لیست بهتری بازی های جدید اندروید و آیفون ، بازی Gunbird 2 است. این بازی، یک بازی سراسر اکشن است که شخصیت‌های مختلفی دارد و هر شخصیت دارای یک داستان بوده، قابلیت پرواز داشته و دارای مهارت‌هایی است که شما باید آن مهارت‌ها را فعال کنید و یا به دست آورید. در این بازی غول‌هایی نیز وجود دارند که کار را برای بازیکنان بازی Gunbird 2 سخت کرده‌اند.

بهترین بازی های جدید اندروید و آیفون (هفته آخر شهریور 95)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*