گوشی های اچ تی سی اوشن به زودی راهی بازار خواهند شد

گوشی های اچ تی سی اوشن به زودی راهی بازار خواهند شد

هفته گذشته بود که طراح محصولات شرکت اچ تی سی، تیزری از مدل مفهومی گوشی های سری اوشن (Ocean) این شرکت را منتشر کرد. ویژگی اصلی این سری از گوشی‌ها، فقدان وجود هر گونه کلید فیزیکی بر روی بدنه دستگاه است. بدین منظور ویژگی فریم لمسی این دستگاه‌ها سنس تاچ (Sense Touch) خوانده خواهد شد. مسلما نحوه کار با این کلید‌های لمسی برای هر کاربری بسیار جالب و جذاب خواهد بود. از طرفی بازار انتشار شایعات در این حوزه نیز بسیار داغ است. بر اساس آخرین شایعات منتشر شده، گوشی های اچ تی سی اوشن به زودی در سه نسخه متفاوت معرفی خواهند شد.

گوشی های اچ تی سی اوشن به زودی راهی بازار خواهند شد

بر‌اساس خبرهای منتشر شده از سوی منبعی با نام مستعار LlabTooFeR، سه دستگاه جدید اچ تی سی با کدهای اوشن مستر (Ocean Master)، اوشن نوت (Ocean Note) و اوشن اسمارت (Ocean Smart) شناخته خواهند شد. به جز نام کد این سه گوشی، LlabTooFeR اطلاعات دیگری را فعلا در این حوزه منتشر نکرده است. اما بر اساس احتمالات، ممکن است نسخه اسمارت، مدل ابتدایی‌تر در بین دو نگارش دیگر باشد. مدل مستر گوشی سطح بالاتری بوده و نسخه نوت نیز از یک نمایشگر بزرگ برخوردار خواهد بود. البته تمامی موارد ذکر شده در حد حدس و گمان هستند.

در هر صورت فعلا شرکت اچ تی سی در تلاش است تا گوشی های پیکسل و پیکسل ایکس ال مربوط به شرکت گوگل را به بهترین شکل ممکن تولید و طراحی کند. این دو گوشی در تاریخ چهارم ماه اکتبر به صورت رسمی معرفی خواهند شد. البته شرکت تایوانی آن قدر هم کمبود زمان نداشت. زیرا در این حین از سری گوشی های دیزایر جدید خود نیز رونمایی کرد. از این رو احتمال دارد سری گوشی های اوشن شرکت اچ تی سی را نیز به زودی ببینیم. در آینده به منظور انتشار خبرهای جدید در مورد این سری از گوشی‌ها با گجت نیوز همراه باشید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. طرفدار وفادار به اچ تی سی

    حاشیه نیست آغا حقیقته بسوزن فنای سامی بنجول و سیب گاز زده ی زاقارت که پول شده علف خرس بری ۴ و ۵ میلیون بدی آشغال بخری هوووووف

  2. امیدوارم فقط در حد شایعه نباشه!