آخرین مطالب
14
امروز
اپلیکیشن FIFA 17 Companion

اپلیکیشن FIFA 17 Companion در دسترس کاربران قرار گرفت

هر علاقه‌مندی به فوتبال می‌داند که این زمان از سال، وقت عرضه نسخه جدید بازی فیفا است. در کنار عرضه بازی فیفا 17 (FIFA 17) برای گوشی های هوشمند، سازندگان برنامه‌های بیشتری برای طرفداران این بازی دارند. شکی نیست که هر اندازه هم انجام این بازی بر روی گوشی‌های هوشمند جذاب باشد، باز هم نمی‌تواند تجربه دنیای بزرگ کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی را به ارمغان آورد. به همین جهت سازندگان به فکر توسعه اپلیکیشن FIFA 17 Companion افتاده و تلاش کردند تا کاربران را بیش از پیش با FIFA 17 درگیر کنند.

اپلیکیشن FIFA 17 Companion به صورت رسمی برای اندروید، ویندوزفون و iOS عرضه شد

به واسطه اپلیکیشن FIFA 17 Companion که قرار است برای اندروید، ویندوزفون و iOS عرضه گردد، کاربران می‌توانند مدیریت کاملی بر روی تیم باشگاهی خود، ترکیب بازیکنان و انجام نقل و انتقالات فصل داشته باشند. برای استفاده از این نرم افزار، کاربران باید ابتدا بازی فیفا 17 را بر روی رایانه شخصی یا یکی از کنسول‌های نسل هفتم یا هشتم ایکس باکس و پلی استیشن، نصب نمایند تا از طریق اینترنت، عملیات یکپارچه سازی انجام شود.

همینطور باید اشاره کنیم که اپلیکیشن FIFA 17 Companion از دستگاه‌های مجهز به ویندوزفون 8.1، اندروید 4.1 و iOS 8.2 یا جدیدتر، به صورت کامل پشتیبانی خواهد کرد. با اینکه این اپلیکیشن جدید قرار است به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار بگیرد، سازندگان از وجود پرداخت‌های دورن برنامه‌ای برای دریافت FIFA Coins (سکه‌های فیفا) خبر داده‌اند که می‌تواند تجربه مدیریت تیم باشگاهی مورد علاقه شما از راه دور را با امکانات بیشتری همراه کند.

اگر شما نیز یکی از دارندگان نسخه اصلی بازی FIFA 17 هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما اپلیکیشن FIFA 17 Companion را که البته به صورت رایگان عرضه می‌شود، دریافت کنید.

دانلود رایگان: اندروید | iOS | ویندوزفون (به زودی اضافه می‌شود)

یک دیدگاه

  1. سلام.دوست عزیز من برنامه را نصب کردم ولی لاگین که میزنم یک صفحه سفید باز میشه و دیگه هیچی نمیاد! ؟
    لطف مکنید راهنمایی کنید چطور وارد شم ؟

    (-1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*