برای خرید این آیفون ۷ الماس نشان باید نیم میلیون دلار ناقابل هزینه کنید!

برای خرید این آیفون ۷ الماس نشان باید نیم میلیون دلار ناقابل هزینه کنید!

احتمالا همه‌‌تان آن لطیفه‌ی معروف که «منتظریم آیفون ۸ عرضه شود تا قیمت آیفون ۷ پایین بیاید و ما بتوانیم آیفون ۶ را بخریم» را شنیده‌اید! اما خب همه‌ی ثروتمندان در جهان اینطور فکر نمی‌کنند و اتفاقا به عقیده‌ی بسیاری از آنها، قیمت‌های معمولی دیوایس‌های معمولی تولید شده توسط کمپانی‌هایی مانند اپل، در شان آنها نیست و لازم است محصولاتی نظیر این آیفون ۷ الماس نشان تولید شوند تا آنها راغب به خریدشان شوند.

برند Gresso یکی از آن موسساتی است که در زمینه‌ی پاسخ دادن به این نیاز برای ثروتمندان و ستارگان مشهور دنیا فعالیت می‌کند. این برند با تزیین و طراحی مجدد اسمارت فون‌های پرچمدار بازار و دیگر گجت‌های الکترونیکی محبوب، آنها را به محصولاتی تبدیل می‌کند که باب سلیقه‌ی ثروتمندان و عاشقان جواهرات گران‌بها هستند. این برند به تازگی به سراغ جدیدترین محصول تولید شده توسط اپل یعنی آیفون ۷ رفته است و آن را از یک اسمارت فون گرانقیمت، به یک گجت لاکچری تبدیل کرده است.

برای خرید این آیفون ۷ الماس نشان باید نیم میلیون دلار ناقابل هزینه کنید!

البته انتظار این را نداشته باشید که این آیفون ۷ الماس نشان را در فروشگاه‌های مختلف سراسر جهان پیدا کنید و بتوانید آن را بخرید. این مدل تنها به تعداد ۳ واحد تولید شده است و هر سه واحد دارای رنگ مشکی و طراحی یکسانی هستند. آیفون‌های ۷ الماس نشان Gresso از بدنه‌ای بسیار مقاوم و زیباتر از مدل پیش‌فرض ساخته شده توسط آیفون برخوردارند و برای بازطراحی بدنه‌ی آنها از تیتانیوم با گرید ۵ استفاده شده است.

اما اتفاق اصلی و در واقع بخش چشم‌گیر این سه آیفون در پنل پشتی آنها رخ می‌دهد. Gresso برای تزیین این پنل مسطح و یکدست، از ۱۴۵۰ الماس سیاه که به طور مخصوصی تراشیده شده‌اند، استفاده کرده است تا این یکدستی از بین نرود. این الماس‌ها که در مجموع ۱۰۲kts وزن دارند، قیمت هر کدام از این آیفون‌های فوق العاده لاکچری را تا ۵۰۰ هزار دلار بالا می‌برند و خریداران بعد از پرداخت نیم میلیون دلار، می‌توانند این جعبه‌ی جواهرات هوشمند را دریافت کنند!

برای خرید این آیفون ۷ الماس نشان باید نیم میلیون دلار ناقابل هزینه کنید!

البته لوگوی برند Gresso و فریم دور لنز دوربین پشتی این سه آیفون از ۱۰ گرم طلای ۱۸ عیار تشکیل شده است که ترکیب رنگ طلایی با درخشش مشکی الماس‌ها ظاهر فوق‌العاده جذابی به آنها داده است. تمام این آیفون‌ها و قطعات مختلف آنها کاملا توسط دست تولید شده‌اند و ۱۸ ساعت برای اسمبل و ساخت هر کدام از آنها زمان صرف شده است؛ در ضمن لازم است بدانید که فضای ذخیره‌سازی هرکدام از آنها ۲۵۶ گیگابایت خواهد بود که البته با توجه به قیمت تعیین شده، این موضوع چندان هم قابل ذکر نیست!

چه چیزی بهتر از ایرپاد الماس نشان برای تکمیل آیفون ۷ الماس نشان !

برای خرید این آیفون ۷ الماس نشان باید نیم میلیون دلار ناقابل هزینه کنید!

متخصصان Gresso برای تکمیل این پکیج جذاب، هدفون های وایرلس اپل را نیز بازطراحی کرده‌اند. ایرپادهای ارائه شده همراه هرکدام از این آیفون‌ها به خریداران، از ۳۰ عدد الماس مشکی تشکیل شده‌اند که مجموعا ۲kts وزن دارند و البته با مقداری طلا در قسمت زیرین تکمیل شده‌اند. احتمالا دیدن رنگ مشکی بر روی این ایرپادهای بسیار زیبا بدون در نظر گرفتن الماس‌ها باعث خواهد شد که کاربران زیادی برای تولید یک ایرپاد مشکی رنگ توسط اپل ابراز علاقه کنند.

البته توجه داشته باشید که اگر پول کافی برای خرید آیفون ۷ الماس نشان ندارید، نگران نشوید زیرا هنوز هم می‌توانید مزه‌ی این دیوای لاکچری را با قیمتی پایین‌تر بچشید. Gresso تعداد ۹۹۹ دیوایس از آیفون ۷ لاکچری خود را نیز با قالبی از طلا تولید کرده است که قیمتی معادل ۲۵۰۰ دلار خواهد داشت و علاوه بر بدنه‌ای تشکیل شده از طلای ۱۸ عیار و تیتانیوم گرید ۵، از تعدادی الماس و سنگ‌های قیمتی دیگر نیز برخوردار خواهد بود.

برای خرید این آیفون ۷ الماس نشان باید نیم میلیون دلار ناقابل هزینه کنید!

کمپانی سازنده هنوز هیچ تاریخی را برای آغاز ارسال این دیوایس‌های لاکچری جدید اعلام نکرده است، اما خریداران می‌توانند با مراجعه به وبسایت رسمی این برند اطلاعات بیشتری کسب کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*