تغییر شکل نوار کلیدهای اندروید

تغییر شکل نوار کلیدهای ناوبری اندروید بدون روت گوشی با برنامه Navbar + لینک دانلود

همان طور که احتمالا می‌دانید در اندروید نوقا ظاهر کلیدهای ناوبری (کلیدهای پایین نمایشگر گوشی) قابل تغییر خواهد بود. البته شاید این ویژگی در حالت اولیه توسط کاربران مستقیما قابل استفاده نباشد اما در API اندروید این ویژگی توسط توسعه دهندگان برنامه‌ها قابل دسترس بوده و از این رو شرکت‌ها می‌توانند اپلیکیشن‌هایی به جهت تغییر شکل نوار کلیدهای اندروید بسازند. حالا به نظر می‌آید یکی از شرکت ها پیش‌دستی کرده و قبلا برنامه ای بدین منظور ارائه کرده است. این اپلیکیشن ناوبار (Navbar) نام دارد و بر روی گوشی هایی مجهز به اندروید ۵.۰ و بالاتر قابل نصب خواهد بود. 

تغییر شکل نوار کلیدهای اندروید بدون روت گوشی با برنامه Navbar

با استفاده از برنامه ناوبار می‌توانید نوار مربوط به کلیدهای ناوبری نرم افزاری پایین نمایشگر را تغییر شکل داده و ظاهر آنها را به صورتی که مایل هستید بسازید. قبلا دسترسی به ویرایش این بخش از اندروید با استفاده از روت گوشی و سپس دستکاری‌های به عمل آمده امکان‌پذیر بود. اما حالا دیگر نیازی به روت کردن گوشی نیست. زیرا با استفاده از این برنامه می‌توانید به سادگی پس زمینه کلیدها را تغییر دهید. از طرفی به کمک آن می‌توان ویجت ها، لانچرهای شخصی سازی شده و همچنین تصاویر پیش زمینه جالبی را بر روی رابط کاربری اندروید خود قرار دهید.

دانلود برنامه ناوبار رایگان است. اما به منظور استفاده کامل از تمامی ویژگی‌های آن می‌بایست چند دلاری هزینه کنید. از دیگر ویژگی‌های این برنامه، تغییر پس زمینه نوار کلیدهای ناوبری مرتبط با برنامه‌های خاصی است که از آنها استفاده می‌کنید. علاوه بر آن این برنامه ویجت‌هایی مانند نمایش اطلاعات باتری گوشی را نیز در اختیارتان قرار می‌دهد.

اگر از ظاهر کسل کننده نوار کلیدهای ناوبری اندرویدی خود خسته شده‌اید همین حالا این برنامه را دانلود کرده و به آن ظاهری جدیدی ببخشید. علاوه بر آن این برنامه دارای بخشی مربوط به گوگل پلاس نیز هست که می‌توانید مواردی جدید را در آن پیدا کرده و استفاده نمایید.

لینک دانلود برنامه ناوبار (Navbar) از گوگل پلی

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*