ایرشارژ

با داک مغناطیسی ایرشارژ ، آیفون خود را در حال پرواز ببینید!

تنها پس از گذشت یک هفته از آغاز فروش آیفون ۷، بسیاری از شرکت‌های کوچک و بزرگ اقدام به ساخت و معرفی وسایل جانبی خود برای پرچم دار جدید اپل نموده‌اند که بعضی از آنها واقعا جذاب هستند. یکی از آخرین نمونه‌هایی که می‌توانیم به آن اشاره کنیم، پایه شارژ معلق جدیدی با نام ایرشارژ (AirCharge) است که می‌تواند آیفون شما را به پرواز در بیاورد!

با ایرشارژ امکان پرواز کردن برای آیفون نیز میسر می‌شود

البته نباید تصور کنید که با استفاده از این شارژر جدید، آیفون ۷ شما از روی میز بلند شده و باز می‌گردد، اما شارژر ایرشارژ با استفاده از مفهوم صفحات مغناطیسی، آیفون شما را همزمان با شارژ شدن، بالا می‌آورد. در واقع با افزایش شارژ دستگاه و البته با توجه به مفاهیم علم فیزیک، فضایی مغناطیسی میان گوشی و شارژر ایجاد می‌شود که می‌تواند آیفون را بالا بیاورد.

به گفته سازندگان، شارژ شدن دستگاه و بالا آمدن آیفون در سکوت کامل انجام شده و نیازی به نگرانی برای استفاده از آن به هنگام خواب نخواهد بود. علاوه بر این، ایرشارژ با تمامی گوشی های آیفون سازگار است.

در حال حاضر طرح مربوط به ایرشارژ در کیک استارتر (Kickstarter) مطرح و پیش فروش آن نیز با قیمت ۷۹ دلار آغاز شده است. همچنین سازندگان قصد دارند این داک شارژ مغناطیسی را در رنگ‌های سفید قطبی و سیاه و سفید (Stiletto Black) در اختیار کاربران قرار دهند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*