ابر خودروی مرسدس بنز AMG

تصویری از ابر خودروی مرسدس بنز AMG با تکنولوژی فرمول ۱ منتشر شد

مرسدس بنز شایعات مربوط به ابر خودروی هیبریدی خود را تأیید کرد. اطلاعات اندکی از ابر خودروی مرسدس بنز AMG در نمایشگاه خودروی پاریس منتشر شد که بر اساس آن، این خودرو از یک پیشرانه هیبریدی با قدرت ۱۰۰۰ اسب بخار بهره می‌برد.

در جریان کنفرانسی که کمپانی خودروسازی مرسدس بنز در نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۶ برگزار کرد، مدیران این برند از تولید یک ابر خودروی جدید خبر دادند. تا کنون اطلاعات بسیاری از این خودرو منتشر نشده و فقط تصاویری از طرح اولیه آن به نمایش درآمد. این خودرو از یک پیشرانه هیبریدی ۱.۶ لیتری و تکنولوژی فرمول یک استفاده می‌کند و به نظر می‌رسد که طراحی آن شبیه به استون مارتین AM RB001 باشد.

یکی از اعضای تیم دایملر مرسدس بنز اعلام کرد که این کمپانی مشغول کار بر روی این پروژه بوده و قصد دارد تا با عرضه این ابر خودرو مفهوم جدیدی از کارایی و بازدهی را ارائه دهد. این خودرو تحت رهبری گروه AMG به تولید خواهد رسید.

ابر خودروی مرسدس بنز AMG

شگفت‌انگیزترین بخش این ابر خودرو قدرت فوق‌العاده موتور آن است. این سیستم توانایی ایجاد قدرت ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ اسب بخار را دارد که ۱۰۰ تا ۲۰۰ اسب بخار توسط دو موتور برقی و مابقی توسط پیشرانه بنزینی تولید می‌شود.

احتمالاً ابر خودروی مرسدس بنز AMG در سال ۲۰۱۷ رسماً معرفی خواهد شد

مسئولان کمپانی مرسدس بنز اعلام کرده‌اند که این محصول گل سرسبد تمامی خودروهای بنز خواهد بود و احتمالاً در جشن ۵۰ سالگی این کمپانی در سال ۲۰۱۷ آماده می‌شود. مرسدس بنز قهرمان دو فصل اخیر مسابقات فرمول یک بوده و خبر استفاده از تکنولوژی فرمول یک در این ابر خودرو توانسته اشتیاق بیشتری را در بین کارشناسان و علاقه‌مندان برانگیزد.

همان‌طور که گفته شد تاکنون تنها یک طرح اولیه از خودرو به نمایش در آمده است و پس از آن علاقه‌مندان تلاش کردند تا تصویری را از چگونگی طراحی ظاهری ابر خودروی مرسدس بنز AMG به دست آورند و رندرهایی نیز در این زمینه منتشر شد.

ابر خودروی مرسدس بنز AMG

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*