کنترل هدست گیر وی آر توسط ساعت

امکان کنترل هدست گیر وی آر با ساعت هوشمند سامسونگ در آینده‌ای نزدیک

در تازه‌ترین خبرها آمده که کمپانی سامسونگ در حال توسعه یک اپلیکیشن کنترل کننده هدست گیر وی آر (Samsung Gear VR) توسط ساعت های هوشمند این شرکت است. در ادامه این گزارش آمده است که کنترل هدست توسط ساعت موجب راحتی هرچه بیشتر در تجربه واقعیت مجازی می‌شود. این اپلیکیشن سال آینده و همراه با پرچم‌دار بعدی سامسونگ، گلکسی اس 8 منتشر می‌شود.

روز به روز بر تعداد کاربران و علاقه‌مندان به دنیای واقعیت مجازی در حال افزایش است. در این بین هدست واقعیت گیر وی آر سامسونگ با توجه به قیمت مناسب در برابر ارائه تجربه بسیار خوبی از واقعیت مجازی موجب شده تا این هدست به عنوان یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین هدست‌های واقعیت مجازی جهان شناخته شود. حال از سوی سامسونگ خبرهای خوبی برای دارندگان این هدست‌ها به گوش می‌رسد.

اگر کنترل هدست واقعیت مجازی شما از طریق ساعت هوشمندتان چیزی است که می‌تواند برای شما جذاب باشد، به زودی چنین قابلیتی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. یک گزارش جدید از سوی وبسایت SamMobile به نقل از منابعی قابل اعتماد می‌گوید اینگونه به نظر می‌رسد که سامسونگ در حال حاضر مشغول توسعه اپلیکیشنی برای ساعت‌های هوشمند خود است تا از این طریق مدیریت و کنترل هدست گیر وی آر را از طریق این گجت‌های پوشیدنی مهیا کند.

گفته می‌شود که این اپلیکیشن کنترلی تنها بر روی ساعت‌های هوشمند گیر اس 2 (Gear S2) و گیر اس 3 (Gear S3) قابل اجرا خواهد بود؛ بنابراین کسانی که از سایر ساعت‌های هوشمند در پلتفرم‌های دیگری استفاده می‌کنند، احتمالا شانس استفاده از این اپلیکیشن را از دست می‌دهند. ما نمی‌توانیم سامسونگ را برای چنین موضوعی سرزنش کنیم. احتمالا آنها دلایل خاص به خودشان را دارند و دوست دارند تا اکوسیستم محصولاتشان را اینگونه حفظ کنند.

تجربه بهتر واقعیت مجازی با ناوبری هدست گیر وی آر توسط ساعت هوشمند

اینگونه که در این گزارش آمده، کار با اپلیکیشن کنترلی سامسونگ از طریق ساعت هوشمند شما به سادگی انجام‌پذیر خواهد بود. به عنوان مثال شما می‌توانید با چرخش ساعت خود هدست گیر وی آر را هدایت کنید و از طریق فشردن کلید فیزیکی بر روی ساعت هوشمند خود موارد مختلف را در هدست خود انتخاب کنید. بدون شک همه این‌ها موجب می‌شود تا زمانی که هدست گیر وی آر (Samsung Gear VR) بر روی چشمان شماست، به راحتی و از طریق ساعت هوشمند بسته شده بر روی دست خود آن را مدیریت کنید.

این قضیه همچنین در را بر روی موارد مختلفی نظیر استفاده از ساعت در بسیاری از بازی‌های واقعیت مجازی باز می‌کند. در حال حاضر هیچ تاریخ دقیقی برای عرضه رسمی این اپلیکیشن توسط سامسونگ اعلام نشده است؛ اما سم موبایل خبر می‌دهد که این اپلیکیشن همراه با گوشی هوشمند گلکسی اس 8 (Samsung Galaxy S8) و در سال آینده میلادی در اختیار مصرف‌کنندگان قرار خواهد گرفت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*