اکانت اسکایپ

اگر برای ورود به اکانت اسکایپ خود مشکل دارید این راه حل شماست

طی ساعات گذشته، افراد بسیاری، به خصوص آن‌هایی که در ایالات‌متحده و کانادا ساکن هستند با مشکل ورود با اکانت اسکایپ خود چه از طریق نرم افزار دسکتاپ و چه اپلیکیشن‌های اندرویدی و iOS این پیام رسان مواجه شده‌اند.

شرکت توسعه دهنده این برنامه ضمن تایید مشکل مذکور اعلام کرده است که در حال پیگیری برای رفع مشکلات به وجود آمده در هنگام ورود کاربران به اکانت اسکایپ است، با این حال برای افرادی که نیاز مبرم به استفاده از این سرویس دارند، پیشنهاد کرده است که با مراجعه به آدرس https://web.skype.com، از نسخه تحت وب این پیام رسان استفاده نمایند.

به طور کلی تعداد افرادی که در هنگام ورود به اکانت اسکایپ خود در نسخه تحت وب با مشکلاتی مواجه شده‌اند، به نسبت کمتر از افرادی است که طی چند ساعت اخیر خواهان استفاده از این شبکه از طریق اپلیکیشن‌های موبایلی یا دسکتاپ آن بوده‌ و با خطایی همچون شکل فوق مواجه شده‌اند. البته در نظر داشته باشید که برخی قابلیت‌ها از جمله ترجمه لحظه‌ای، در نسخه تحت وب اسکایپ وجود ندارد، با این حال برقراری تماس و یا چت کردن با دوستان همچنان قابل دسترس است.

به‌روزرسانی: به نظر می‌رسد اسکایپ ریشه مشکل مذکور را کشف و حداقل در حال حاضر آن را رفع کرده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. این مطلب خیلی بدردم خورد. تا حالا نشده در تایپیک سایت ها چیزی بنویسم اما انقدر خوشحال شدم که دارم مینویسم و بازم میگم که ممنونم . این اطلاعات به ظاهر ساده رو من نمی دونستم و اسکایپم یکدفعه ایستاد و هی ارور میداد و هر چی اسکایپ دانلود میکردم نشد که نشد و جلسه مهمی رو از دست دادم . هرچند بعد جلسه نشستم تا ایراد کار رو بگیرم این مطلب رو دیدم و با همین آدرس وب اسکایپ، به راحتی اسکایپ دسکتاپم راه افتاد .پایدار باشید.
    مهیا اسلامی خبرنگار حوزه اجتماعی