دروغ در عکاسی

دروغ در عکاسی، به همین سادگی: تصاویر را ببینید !

این روزها عکس‌ها و تصاویر زیبا و تأثیرگذار زیادی در فضای مجازی به چشم می‌خورند اما آیا تا به حال توجه کرده‌اید که این تصاویر بی نقص چگونه به ثبت رسیده‌اند؟ البته منظور ما تکنیک‌های عکاسی و تنظیمات دوربین نیست بلکه از روش‌های خلاقانه‌ای صحبت می‌کنیم که با استفاده از دروغ در عکاسی موجب پدید آمدن این تصاویر خاص می‌شود.

با نگاهی به تصاویر پشت صحنه عکس‌های زیر متوجه منظور ما خواهید شد. روش‌ها و ایده‌های خلاقانه‌ای پشت هر یک از این عکس‌ها نهفته است که نشان دهنده هنر عکاس آن بوده و البته این نکته را به ما یادآوری می‌کند که گاهی اوقات عکاسی می‌تواند به بزرگترین دروغ تمام دوران تبدیل شود.

چند نمونه از تصاویری که دروغ در عکاسی را آشکار می‌کند

1. ساختن یک عکس تاریخی به وسیله خودروهای مینیاتوریدروغ در عکاسیدروغ در عکاسی2. زندگی درون یک قطره آبدروغ در عکاسیدروغ در عکاسی3. انعکاس آبدروغ در عکاسیدروغ در عکاسی4. عکاسی مینیاتوری سورئالدروغ در عکاسیدروغ در عکاسی5. عکاسی از روباه در فاصله نزدیکدروغ در عکاسیدروغ در عکاسی6. معلق شدندروغ در عکاسیدروغ در عکاسی7. عکاسی در اعماق آب؛ کشتی غرق شده در عمق 25 متریدروغ در عکاسیدروغ در عکاسی8. دسته گل رز و پاشیدن آبدروغ در عکاسیدروغ در عکاسی9. قطره های آبدروغ در عکاسیدروغ در عکاسی10. عکاسی از منظره ها و چشم اندازهادروغ در عکاسیدروغ در عکاسی

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

7 دیدگاه

  1. عالی و جالب بود . ممنون.

  2. دختر کسی بلد نی

  3. عکاسی از روباه در فاصله نزدیک چه مشکلی داشت؟ من نفهمیدم. خب واقعا از نزدیک عکس گرفته

  4. تو مورد 6 اون نردبومه چه جوری حذف شده

  5. گزینه 1 و 2 خیلی جالب بودن

  6. ممنون
    خیلی جالب بود