قاب عکس دیجیتالی Aura تصاویر شما را قبل از نمایش، سانسور می‌کند

قاب عکس دیجیتالی Aura تصاویر شما را قبل از نمایش، سانسور می‌کند!

ما در دوره‌ای عجیب زندگی می‌کنیم؛ جایی که عکس‌های بسیاری گرفته شده اما به ندرت دیده می‌شوند. این تصاویر، معمولا یا در دوربین های عکاسی گرفتار شده و یا در کامپیوترها مخفی و به دست فراموشی سپرده می‌شوند. قاب عکس دیجیتالی Aura با هدف بازگشت این عکس‌ها به زندگی ما و نشان دادن دوباره آنها ساخته شده است، البته نشان دادن عکس‌هایی که مناسب هستند!

قاب عکس دیجیتالی Aura با این هدف ساخته شده که بهترین تصاویر موجود در گوشی هوشمند کاربر را بدون نیاز به دخالت خودش، به نمایش بگذارد. در حالی که دیگر قاب‌های دیجیتالی به دخالت کاربر نیاز داشته و تصاویر انتخاب شده و انتقال یافته توسط او را به نمایش می‌گذارند، Aura گفته که قاب عکس دیجیتالی او، این کار را خودش برای شما انجام خواهد داد.

قاب عکس دیجیتالی Aura با کمک هوش مصنوعی، تصاویر برهنه شما را سانسور می‌کند

اپلیکیشن مخصوص این قاب عکس دیجیتالی، در شروع کار تصاویر اشخاصی در زندگی شما که بیشترین عکس را از آنها در گوشی خود دارید، به نمایش می‌گذارد. البته این اپلیکیشن به صورت هوشمند عمل کرده و با عدم نمایش تصاویر تار، با کنتراست پایین، تکراری و بی‌کیفیت، بهترین عکس‌هایی را که در گوشی یا تبلت هوشمندتان وجود دارد، جهت نمایش انتخاب می‌کند.

یکی از قابلیت‌های خوب و مهم قاب عکس دیجیتالی Aura این است که تصاویر برهنه شما را نشان نخواهد داد. این کار به لطف استفاده از نوعی هوش مصنوعی انجام می‌گیرد که با دیدن میلیون‌ها تصویر مختلف، به این توانایی و یادگیری دست پیدا کرده است.

قاب عکس دیجیتالی Aura امکان پشتیبانی از چند کاربر را دارد و این یعنی این که تمام افراد خانواده با گوشی‌های هوشمند مختلف، می‌توانند تصاویرشان را به این قاب عکس هوشمند ارسال کنند. البته برای این کار، کاربر اصلی باید با استفاده از اپلیکیشن Aura، بقیه اعضای خانواده یا دوستان را دعوت نماید.

تصاویر انتخاب شده توسط کاربران مختلف، بر روی یک فضای ابری نامحدود که Aura در اختیار کاربر اصلی گذاشته، آپلود می‌شود. از این به بعد، این افراد می‌توانند با قاب عکس دیجیتالی Aura که به شبکه Wi-Fi متصل شده، ارتباط برقرار نمایند. این قاب عکس دیجیتالی و هوشمند در ابعاد 29.84 در 25.4 سانتی‌متر ساخته شده و در رنگ‌های سفید عاجی با تریم رزگلد و یا زغالی با تریم مشکی قابل سفارش است. صفحه نمایش این قاب عکس نیز یک صفحه نمایش 9.7 اینچی با نور پس‌زمینه LED با تفکیک پذیری 2048×1536 پیکسل و نسبت ابعاد 4 به 3 است.

این قاب عکس دیجیتالی مجهز به سنسورهای نور، حرکت، ژست (Gesture)، شتاب سنج و مجاورت است که با استفاده از این قابلیت‌ها زمانی که شخصی وارد اتاق می‌شود عکس جدیدی نشان می‌دهد. وقتی کسی جلوی این قاب با دست ژست های خاصی انجام می‌دهد عکس قبلی یا بعدی نمایش داده می‌شود و یا وقتی نور اتاق خاموش یا کم می‌شود، قاب عکس نیز خاموش می‌شود. این قاب عکس هوشمند را می‌توان در دو حالت افقی و عمودی، هم به دیوار زد و هم روی پایه نصب کرد.

قیمت قاب عکس دیجیتالی Aura تقریبا 400 دلار است که این قیمت برای یک قاب عکس دیجیتالی ، قیمتی نسبتا بالا محسوب می‌شود. یک کاربر می‌تواند با صرف این هزینه، یک تبلت میان‌رده تهیه کند که علاوه بر استفاده به عنوان یک قاب عکس دیجیتالی، با آن به تماشای فیلم بنشیند یا به انجام بازی‌های مختلف بپردازد. با این حال، اگر مایل به خرید این قاب عکس دیجیتالی هستید، می‌توانید هم‌اکنون آن را از وب‌سایت Aura سفارش دهید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*