اپراتور U.S. Cellular هم فروش گلکسی نوت 7 در ایالات متحده را متوقف کرد

اپراتور U.S. Cellular هم فروش گلکسی نوت ۷ در ایالات متحده را متوقف کرد

پس از اینکه چهار اپراتور بزرگ ایالات متحده اعلام کردند که فروش آخرین نوت سامسونگ را تا اطلاع ثانوی متوقف کرده‌اند، امروز خبر رسید که اپراتور U.S. Cellular نیز به این جمع پیوسته است. با این حساب، به نظر می‌رسد فروش گلکسی نوت ۷ در ایالات متحده به انتهای خط رسیده باشد.

فروش گلکسی نوت ۷ در ایالات متحده هر روز محدودتر از قبل می‎‌شود

اپراتور U.S. Cellular در بیانیه‌ای اعلام کرد که فروش گلکسی نوت ۷ (Galaxy Note 7) به کاربرانش را متوقف کرده است. این اپراتور همچنین از کاربرانش خواست تا در صورتی که صاحب یکی از نسخه‌های قدیمی (با باتری معیوب) و یا جدید (با باتری تغییریافته) این مدل گوشی هستند، جهت تعویض آن با یک دیوایس دیگر و یا پس گرفتن پول خود، به فروشگاه‌های رسمی این اپراتور مراجعه نمایند.

به دلیل اینکه نسخه سالم گوشی گلکسی نوت ۷ سامسونگ نیز با مشکلاتی مواجه شده، و به این خاطر که امنیت کاربران برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است، از همین امروز، اپراتور U.S. Cellular فروش گلکسی نوت ۷ در ایالات متحده را به حالت تعلیق درمی‌آورد. آن دسته از کاربرانی که نگران استفاده از این گوشی هوشمند – به دلیل امنیت پایین آن – هستند، می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های رسمی U.S. Cellular به تعویض یا استرداد آن اقدام نمایند.

چهار اپراتور بزرگ ایالات متحده؛ اپراتور AT&T ، اپراتور Sprint ، اپراتور Verizon و اپراتور T-Mobile ، هفته گذشته در بیانیه‌ای مشابه با بیانیه بالا، اقدامات احتیاطی را اعمال کرده و گفتند که تا پایان تحقیقات سامسونگ بر روی دلیل انفجار نسخه سالم این گوشی، فروش گلکسی نوت ۷ در ایالات متحده را به حالت تعلیق درخواهند آورد.

در عین حال، شرکت کره‌ای سامسونگ در بیانیه‌ای به همه کاربران و صاحبان گلکسی نوت ۷ (جدید و قدیم) هشدار داد که استفاده از این گوشی را متوقف کرده و آن را خاموش کنند. پس اگر شما نیز یکی از صاحبان آخرین مدل از این برند محبوب هستید، در اولین فرصت اقدام به تعویض آن با یک مدل دیگر، و یا پس دادن آن نمایید.

حال باید منتظر بود و دید آیا سامسونگ اقدام به فراخوان مجدد این گوشی می‌کند و یا اینکه یک نسخه سومی از گلکسی نوت ۷ ارایه می‌نماید. شما می‌توانید مقاله تحلیلی ما را با عنوان «آیا برند محبوب گلکسی نوت سامسونگ به آخر خط رسیده است ؟» مطالعه نمایید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*