آخرین مطالب
15
امروز
پرفروش ترین خودروی لوکس آمریکا

تسلا مدل اس به عنوان پرفروش ترین خودروی لوکس آمریکا معرفی شد

به تازگی شرکت تسلا موتورز (Tesla Motors) با انتشار گزارش مالی مربوط به سه ماهه سوم سال 2016 از فروش 9،156 دستگاه خودروی تسلا مدل اس (Model S) و افزایش عرضه این خودرو تا 59 درصد خبر داد. اینطور که مدیران اعلام کرده‌اند، میزان فروش خودروهای تسلا نسبت به همین زمان در سال 2015، حدود 5 درصد افزایش پیدا کرده است. پیش از این نیز خبرگزاری بلومبرگ با انتشار گزارش مالی این شرکت اعلام کرد که خودروی الکتریکی تسلا مدل اس، پرفروش ترین خودروی لوکس آمریکا در سه ماهه سوم سال 2016 است. علاوه بر این، سازندگان خبر فروش 5،428 دستگاه خودروی مدل ایکس را نیز تأیید کردند.

جایگاه پرفروش ترین خودروی لوکس آمریکا در سه ماهه سوم سال، به تسلا مدل اس رسید

اینطور که اعلام شده، شرکت تسلا رتبه اول را با اختلاف بسیار زیاد نسبت به محصولات دیگر خودروسازان به دست آورده به گونه‌ای که مدل اس با فروش دو برابری نسبت به ب ام وی سری 7 و بیش از دو برابری نسبت به مرسدس بنز کلاس اس، دیگر رقبای خود را مغلوب کرده است. همچنین در بازار خودروهای لوکس کشور آمریکا که شرکت‌هایی همچون آئودی، لکسوس، جگوار، پورشه و مازراتی نیز حضور دارند، شرکت تسلا مجموعا یک سوم فروش کل بازار را به دست گرفته است.

پیش از این انتظار می‌رفت که شرکت تسلا بتواند 55 درصد از محصولات سری مدل اس یعنی مجموعا 8،691 دستگاه را در بازار کشور آمریکا به فروش برساند که حالا شاهد افزایش آن هستیم. علاوه بر این، خودروی الکتریکی و لوکس این شرکت می‌تواند درون دسته‌ای مجزا نسبت به دیگر اتومبیل‌ها قرار بگیرد.

کزارشاتی که پیش از این در رابطه با کمپانی تسلا منتشر شده بود، از نگرانی‌های سرمایه‌گذاران حکایت داشت. آنها معتقد بودند که محصولات تسلا نمی‌تواند در بازار خودرو فروش خوبی داشته باشد و همزمان با آن، خبر خریداری کل سهام شرکت سولار سیتی (SolarCity) به هزینه‎های این شرکت افزود. بر اساس گزارشی که خبرگزاری CNBC به واسطه پیش‌بینی‌های Colin Rusch یکی از تحلیلگران مرکز Oppenheimer منتشر کرده، تسلا باید تا سال 2018، سرمایه خود را به 12.5 میلیون دلار برساند تا قادر به پرداخت قروض خود باشد. هر چند هفته گذشته، ماسک تمامی این اخبار و نظریه‌ها را از طریق شبکه اجتماعی توییتر رد کرد.

یک دیدگاه

  1. لوکس به معنای واقعی

    (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*