کنفرانس 6 آبان اپل

منتظر معرفی مک بوک های جدید در کنفرانس 6 آبان اپل باشید

پس از انتشار گزارش‌های مختلف از رویداد جدید شرکت اپل (Apple)، حالا شاهد ارسال دعوت‌نامه‌های آن توسط مدیران شرکت هستیم. اینطور که مشخص شده، اهالی کوپرتینو قصد دارند در کنفرانس 6 آبان اپل از نسل جدید مک بوک های خود رونمایی کنند. علاوه بر این، در تیزر رسمی این رویداد، عبارت “hello again” به معنی “سلامی دوباره” دیده می‌شود که می‌تواند یادآور معرفی اولین مک بوک اپل در سال 1984 و شعار “hello” باشد. اما آیا اپل قصد معرفی محصولی بزرگ و متفاوت را دارد؟ برای پاسخ به این سؤال چاره‌ای جز انتظار وجود ندارد

دعوت‌نامه‌های کنفرانس 6 آبان اپل ارسال شد

پیش از این شایعات منتشر شده، از احتمال تجهیز شدن مک بوک های جدید به کیبوردی با جوهر نامرئ خبر می‌دادند. به علاوه مک بوک های جدیدی که قرار است در کنفرانس 6 آبان اپل معرفی شوند، احتمالا با تغییراتی همچون تعبیه سنسور تاچ آی دی در کلید پاور، اضافه شدن پورت USB Type-C و درگاه سیم کارت همراه شده و طراحی آنها نیز به صورت کامل تغییر خواهد کرد.

خبرها نشان می‌دهد که احتمالا در کنفرانس 6 آبان اپل، نسخه‌ای جدید از آی مک و مک بوک ایر (با صفحه نمایشی 11 اینچی) نیز معرفی شود که البته این مورد همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. همچنین تا کنون شایعات زیادی در مورد تبلت های این شرکت یعنی آیپدها منتشر نشده اما از اپل بعید نیست که با معرفی نسل جدید آنها، هواداران را غافلگیر کند.

باید تا هفته آینده منتظر ماند و دید مدیر اجرایی این شرکت، تیم کوک، چه در سر دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*