خدمات هاست پربازدید را با ماهان سرور تجربه کنید

خدمات هاست پربازدید را با ماهان سرور تجربه کنید

زمانی که شما در ابتدای راه تاسیس وبسایت خود هستید و هم بازدیدکنندگان و هم مصرف منابع کمتری دارید، تقریبا اکثر سرویس‌های هاستینگ با کیفیت‌های متوسط رو به بالا می‌توانند نیاز شما را برطرف کنند. اما وب‌مسترهای کهنه‌کار می‌دانند که به محض مطرح شدن نام یک وب‌سایت و افزایش کاربران ثابت آن دامنه، تنها خدمات باکیفیت و سرویس‌های خلاقانه‌ای نظیر هاست پربازدید است که می‌تواند نیاز شما را به طور حرفه‌ای برطرف کند.

اما هاست پربازدید چیست؟ این سرویس در واقع بسته‌ی خلاقانه‌ای است که از سوی شرکت‌‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات هاستینگ و میزبانی وب به صاحبان وب‌سایت‌های پربازدید و معتبر ارائه می‌شود. در واقع تمام کاربرانی که به یک وب‌سایت مراجعه می‌کنند و محتوای موجود بر روی صفحات آن سایت را مشاهده می‌کنند، قسمتی از پهنای باند اختصاصی آن دامنه‌ی اینترنتی را به خود اختصاص داده و آن را مصرف می‌کنند. زمانی که حجم این کاربران از سطح مشخصی فراتر می‌رود، دیگر سرویس‌های هاستینگ معمولی با پهنای باند محدود نمی‌توانند جواب‌گوی این حجم عظیم از درخواست‌های ارسال‌شده از سوی کاربران باشند و این‌جاست که خدمات هاست پربازدید وارد میدان می‌شود.

در واقع این سرویس، مجموعه‌ای از چند پکیج بسیار جذاب است که برای وب‌سایت‌های دارای بازدیدهای پرتعداد و با رنک‌ پایین در الکسا آماده شده است. بسیار از وب‌مسترهای ایرانی که سایت‌های پرطرفداری را در فضای وب پارسی مدیریت می‌کنند، وقت و حوصله‌ی مدیریت یک سرور اختصاصی را ندارند و به دلایل مختلف از جمله عدم برخورداری از دانش فنی لازم و هزینه‌های بالای نگهداری و اجرای سرور اختصاصی، ترجیح می‌دهند که همچنان از سرور‌های اشتراکی بهره ببرند و از پکیج‌های این‌چنینی استفاده کنند.

ماهان سرور ؛ ارائه دهنده‌ی خدمات هاست پربازدید با پشتیبانی ۲۴ ساعته

خدمات هاست پربازدید را با ماهان سرور تجربه کنید

زمانی که شما به سراغ یک شرکت شناخته‌شده و دارای توان فنی لازم در زمینه‌ی خدمات هاستینگ نظیر ماهان سرور مراجعه می‌کنید، در عین حال این که مدیریت کاملی بر روی منابع وب‌سایت خود دارید، دیگر نیازی نیست که با پیچیدگی‌های فنی نگهداری سرورهای اختصاصی دست و پنجه نرم کنید. کاهش هزینه‌ها به را به شکل بسیار محسوسی مشاهده خواهید کرد و البته در صورت بروز هرگونه مشکل و یا سوال درباره‌ی عملکرد قسمت‌های مختلف سرور، می‌توانید از پشتیبانی ۲۴ ساعته‌ی ماهان سرور بهره ببرید و کارشناسان این شرکت همواره جهت پاسخ‌گویی به شما آماده خواهند بود.

قابلیت‌هایی نظیر امکان افزایش دامنه به طور نامحدود، قابلیت برخورداری از پهنای باند نامحدود، پنل مدیریت اختصاصی با قابلیت مدیریت تمام امکانات و آنالیز اطلاعات، پشتیبانی توانمند و و متعهد به صورت ۲۴ ساعته و قابلیت انتخاب ظرفیت‌های ذخیره‌سازی متعدد برای فضای هارد، همگی از جمله ویژگی‌های هاست پربازدید ماهان سرور هستند که می‌توانید با مراجعه به این لینک در پورتال رسمی این شرکت، پکیج مورد نظر خود را با قیمت‌های بسیار مناسب تهیه کنید و از آنها بهره‌مند شوید.

پایان رپورتاژ آگهی/

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*