مشکل نوت 7

تماشا کنید: ویدیویی طنزآمیز درباره نحوه صحیح و ایمن بازگرداندن نوت ۷

استیون کولبرت (Stephen Tyrone Colbert) کمدین، نویسنده، تهیه کننده، بازیگر و میزبان برنامه‌های زنده آمریکایی است که نزد مردم محبوبیت فراوانی داشته و تماشاچیان سعی می‌کنند تا هیچ یک از برنامه‌های وی را از دست ندهند. وی در آخرین قسمت از برنامه شبانه خود در تلویزیون آمریکا نتوانست ناراحتی خود از مشکل نوت ۷ را پنهان کرده و با ذوق هنری خود این موضوع را عنوان کرد، البته وی برای اینکار از ذوق کمدی خود بهره برده و در واقع مشکل نوت ۷ را به سخره گرفت. آنطور که معلوم است مردم تصمیم ندارند تا حتی پس از توقف خط تولید این مدل، دست از تمسخر سامسونگ بردارند.

مشکل نوت ۷ ، سوژه برنامه‌های تلویزیونی

استیون در این ویدیوی طنزآمیز بر روی فرآیند بازگرداندن نوت ۷ تمرکز کرده و نحوه صحیح و ایمن انجام این کار را بصورت تصویری نشان داده است. وی برای اینکار علاوه بر پوشیدن یک دستکش معمولی، از یک دستکش ضدآتش و مخصوص آتش‌نشانی نیز استفاده کرده و در آخر برای جلوگیری از به واقعیت تبدیل شدن مشکل نوت ۷ و انفجار آن، با استفاده از یک چنگک دارای آرم سامسونگ که به نظر می‌رسد از خود شرکت به کاربران داده شده دستگاه را در یک جعبه قرار می‌دهد. ادامه فعالیت‌های وی به پوشاندن جعبه با لایه‌های ضد آتش و ضدحریق اختصاص پیدا کرده است. در میان این اقدامات جالب، خنده دارترین بخش مربوط به مرحله بعد از پوشیدن دستکش مخصوص آتش‌نشانی است، یعنی لحظه‌ای که پیش از برداشتن دستگاه با چنگک و قرار دادن آن در جعبه، استیون دست یکی از اطرافیان خود را گرفته و آن را به سختی می‌فشارد که از نگرانی وی بابت اتفاقات محتمل بعد از برداشتن گوشی خبر می‌دهد.

مشکل نوت 7

همانطور که می‌دانید بعد از سراسری شدن مشکل نوت ۷ ، سامسونگ برای بازپس‌گیری محصولات فروخته شده پکیج‌های مخصوصی را تهیه کرده و آن را برای کاربران ارسال نموده است که شامل دستکش ایمنی، یک جعبه محافظت کننده و دیگر ابزاری است که به منظور جابجایی با احتیاط یک بمب در خط انفجار مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما در این ویدیو استیون برای طنزآمیز کردن مشکل نوت ۷ ا، بزار خود را نیز به این مجموعه اضافه کرده است.

خوشبختانه بعد از عمومی شدن این ویدیو هجوآمیز درباره مشکل نوت ۷ ، سامسونگ اینبار عکس‌العملی از خود نشان نداده و در پی تلافی برنیامده است. آن‌طور که مشخص است این ویدیو احترام به سامسونگ را حفظ کرده و همانند ویدیویی که در آن کاراکتر اصلی بازی GTA V اقدام به بمب‌گذاری در خیابان‌ها و منفجر کردن ماشین‌ها با نوت ۷ نمود، توهین سنگینی به سامسونگ ننموده است.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. حق با شماست. واقعا جزء معدود کلیپ‌هایی بود که منو شدیدا به خندیدن وادار کرد 🙂

  2. خخخخ پاچیدم از خنده پسر…..:)))))))))