نسخه معیوب نوت 7

هنوز هم بیش از یک میلیون نفر از نسخه معیوب نوت ۷ استفاده می‌کنند

مشکلات بسیار زیادی که گلکسی نوت ۷ برای سامسونگ داشت باعث توقف کامل فروش این گوشی هوشمند شد. علاوه بر این، مدیران از تمامی کاربران خواستند تا دستگاه خود را به مراکز رسمی این شرکت تحویل دهند. اما با وجود توصیه‌های سامسونگ و کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی آمریکا، باز هم یک میلیون نفر از کاربران در حال استفاده از نسخه معیوب نوت ۷ هستند.

یکی از خبرگزاری‌های رسمی کره‌ای از عدم تمایل بیش از یک میلیون دارنده نسخه معیوب نوت ۷ نسبت به پس دادن دستگاه به سامسونگ خبر داده است

طبق اطلاعاتی که خبرگزاری کره‌ای JoongAng Daily منتشر کرده، این دسته از کاربران نمی‌توانند جایگزین مناسبی برای گلکسی نوت ۷ پیدا کرده و قصد پس دادن آن به سامسونگ را ندارند. البته ویژگی‌های بسیار خوبی که نوت ۷ داشت می‌توانست آن را به یکی از بهترین گوشی های هوشمند بازار تبدیل کند اما آتش گرفتن بی دلیل این دستگاه باعث شد تا هیچ کدام از قابلیت‌های آن دیده نشود.

به هر شکل ویژگی‌های خوب یک گوشی هوشمند نمی‌تواند در شرایطی که خود سازندگان بابت استفاده آن به کاربران هشدار داده‌اند، دلیلی منطقی باشد. اگر هنوز شما هم از نسخه معیوب نوت ۷ استفاده می‌کنید، بهتر است آن را به مراکز پشتیبانی سامسونگ تحویل داده و در عوض از گوشی هوشمند دیگری استفاده نمایید.

برنامه‌های تشویقی سامسونگ برای جمع آوری نسخه معیوب نوت ۷ تا ۳۱ دسامبر یعنی پایان سال ۲۰۱۶ میلادی ادامه دارد، پس بهتر است تا دیر نشده اقدام کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. خودم هم اگر داشتم ب هیچ وجه تحویل نمیدادم چونکه بی نظیره حتی شده باشه خاموش باشه نگهش میدارم ولی متاسفانه توی بازار گیرم نیومد