مسابقه طراحی میشلین 2017

برندگان مسابقه طراحی میشلین ۲۰۱۷ معرفی شد؛ دو ایرانی در میان فینالیست‌ها

میشلین و Automobile Club De I’Ouest برندگان مسابقه طراحی میشلین ۲۰۱۷ را اعلام کردند. چالش طراحی میشلین با شعار «لمانز ۲۰۳۰: طرحی برای پیروز» انجام شد و طرح‌های جالبی در آن به نمایش در آمد.

شرکت‌کنندگان در این رقابت، طرح‌های فوق‌العاده‌ای را برای بزرگ‌ترین مسابقه استقامت اتومبیل دنیا یعنی رقابت ۲۴ ساعته لمانز در سال ۲۰۳۰ ارائه دادند و نهایتا طرح‌های خلاقانه از استرالیا، برزیل، کانادا، چین، هند، پرتغال، روسیه و حتی ایران در میان فینالیست‌ها قرار گرفت.

هیئت داوران متشکل از متخصصان طراحی و صنایع از میان ۱۶۰۰ شرکت‌کننده از ۸۰ کشور جهان، بهترین‌ها را انتخاب کردند که در ادامه این مطلب می‌توانید برخی از آنها را تماشا کنید. تام پیترز (Tom Paters) از شرکت جنرال موتورز نیز در میان هیئت داوران حضور داشت و طراحی‌های ارائه شده را خارق‌العاده خواند. به گفته پیترز، کیفیت، فکر، درک و تفسیر تکنولوژی، هسته اصلی مسابقات لمانز را تشکیل می‌دهد.

یک طراح چینی به نام «تائو نی» (Tao Ni) توانست برای طراحی خودروی «اینفینیتی لمانز ۲۰۳۰» رتبه اول این رقابت را به خود اختصاص دهد. دنیل باسلار پریرا (Daniel Bacelar Pereira) از پرتغال برای طراحی «بنتلی ۹ پلاس میشلین باتری اسلیک» و کرت اسکنلان (Kurt Scanlan) از کانادا برای طراحی «سی یروز C1» در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

تام روچ (Thom Roach)، معاون بازاریابی میشلین در آمریکای شمالی اظهار کرد که برندگان مسابقه طراحی میشلین ۲۰۱۷ طراحی‌های خلاقانه‌ای را برای لمانز ۲۰۳۰ ارائه دادند و کیفیت کار شرکت‌کنندگان بسیار چشمگیر بود.

مهدی علمداری و وحید شاهوردی در میان فینالیست‌ها قرار گرفتند

نکته جالب اینجاست که دو ایرانی به نام‌های مهدی علمداری و وحید شاهوردی نیز در میان فینالیست‌های مسابقه طراحی میشلین ۲۰۱۷ قرار گرفتند. این دو جوان ایرانی خودروی «آئودی آر ۲۸» را برای لمانز ۲۰۳۰ طراحی کردند. افراد دیگری چون کارلو ادواردو دی کروالیو، جاش گادومسکی، گیلرمه کاتائوکا، لوئیز اورتگا، ورتانن اس فاتاک، ولادیسلاو سمنوف، ماریا ریادنو و دیوید ولتنر نیز در فهرست برندگان دیده می‌شوند.

مسابقه طراحی میشلین 2017

خودروی آئودی R28، طراحی شده توسط شرکت کنندگان ایرانی

مسابقه طراحی میشلین 2017

یکی دیگر از اعضای هیئت داوران به نام کرگ متروس (Craig Metros) از کمپانی فورد در مورد کیفیت این مسابقه گفته است که بیشتر این طرح‌ها دارای یک رویکرد جامع هستند و طراحی ظاهری و وضعیت کمک‌رسانی در ایستگاه تدارکات در آنها لحاظ شده است.

برندگان مسابقه طراحی میشلین ۲۰۱۷ به دعوت میشلین در نمایشگاه اتومبیل دیترویت ۲۰۱۷ حضور خواهند داشت و برنده اصلی رقابت یعنی «تائو نی» هم به مسابقه ۲۴ ساعته لمانز ۲۰۱۷ دعوت می‌شود.

طرح‌های برگزیده‌ی مسابقه طراحی میشلین ۲۰۱۷

مسابقه طراحی میشلین 2017مسابقه طراحی میشلین 2017مسابقه طراحی میشلین 2017مسابقه طراحی میشلین 2017مسابقه طراحی میشلین 2017مسابقه طراحی میشلین 2017مسابقه طراحی میشلین 2017مسابقه طراحی میشلین 2017مسابقه طراحی میشلین 2017مسابقه طراحی میشلین 2017مسابقه طراحی میشلین 2017مسابقه طراحی میشلین 2017مسابقه طراحی میشلین 2017مسابقه طراحی میشلین 2017مسابقه طراحی میشلین 2017مسابقه طراحی میشلین 2017مسابقه طراحی میشلین 2017مسابقه طراحی میشلین 2017

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*