تعویض نوت 7

تعویض نوت 7 رایگان نخواهد بود؛ کاربران این گوشی تنها ۵۰ درصد تخفیف دریافت می‌کنند

سامسونگ آرزوهای زیادی را در آخرین محصول سری نوت دنبال می‌کرد، اما به نظر می‌رسد با اعلام خبر نهایی تعویض نوت 7 این رویا به پایان رسیده است. اسکنر عنبیه چشم، ویژگی‌های جدید SPen، صفحه منحنی زیبا و… هیچ‌کدام کارایی نخواهند داشت، وقتی که کاربر با در دست گرفتن گوشی احساس ناامنی می‌کند! با توجه به مشکلات پیش آمده و بعد از توقف کامل خط تولید این گوشی، سامسونگ برنامه خود برای تعویض نوت 7 را به طور دقیق اعلام کرد.

تعویض نوت 7 بدون هزینه نیست

در همان روزهای ابتدایی فراخوان سامسونگ برای تعویض نوت 7 ، قبول جایگزینی گوشی با آخرین پرچمداران کمپانی یعنی گلکسی اس 7 یا اس 7 اج، به عنوان چاره‌ای مناسب برای جبران خسارت وارده به مشتریان انتخاب شد. ناگفته نماند که در همین هنگام بود که خبر انفجار دو دستگاه اس 7 به فاصله یک هفته‌ از یکدیگر در محافل خبری پیچید و با این اتفاق کاربران درباره تصمیم‌گیری صحیح به شک افتادند.

تعویض نوت 7
با گذشت زمان سامسونگ ایده بهتری را برای جبران خسارت بیان کرد که صبر و حوصله بیشتری را نیاز دارد. در این پیشنهاد کاربران می‌توانند به جای تحویل گرفتن اس 7، تا سال آینده و زمان عرضه اس 8 و یا حتی نوت 8 منتظر مانده و بعد از عمومی شدنشان، مدل جدید را در اختیار داشته باشند. تمامی کاربرانی که در تعویض نوت 7 خود اس 7 و یا اس 7 اج را انتخاب کرده‌اند، برای شرکت در این برنامه حق انتخاب دارند، بدین معنی که می‌توانند تا در سال آینده و در زمان عرضه گلکسی اس 8 و یا نوت 8 مدل خود را ارتقا داده و به عنوان اولین نفراتی باشند که این گوشی‌ها را دریافت می‌کنند.

سامسونگ تصریح کرده که تا زمان اجرایی شدن این طرح برای تعویض نوت 7 با مدل‌ها ارائه شده در سال آینده، کاربران نیازمند پرداخت تنها نیمی از قیمت اس 7 هستند تا طی این یک سال بدون گوش باقی نمانند. حین فرآیند تعویض همچنین کاهش قیمت 50 درصدی در هزینه‌های مربوط به تعمیر صفحه نمایش برای کاربران در نظر گرفته شده است. گفتنی است که این برنامه نیازمند هیچ‌گونه پرداخت بصورت مرتب و ماهانه نخواهد بود.

برای پیوستن به برنامه تعویض نوت 7 تا 30ام ماه نوامبر (36 روز دیگر) زمان داده شده و نحوه پیوستن به آن نیز به زودی به صورت رسمی توسط سامسونگ اعلام خواهد شد. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که کاربرانی که در همان سری اول فراخوان به سرعت گوشی خود را با اس 7 و یا اس 7 اج تعویض نمودند نیز قادرند تا به برنامه تعویض نوت 7 پیوسته و با پر کردن فرم بازنگری، نام خود را در لیست انتظار دریافت اس 8 و یا نوت 8 قرار دهند. بد نیست بدانید که این شیوه فعلا تنها برای کاربران در کره جنوبی اعلام شده و هنوز توسعه آن به سرتاسر نقاط جهان توسط سامسونگ شفاف‌سازی نشده است؛ بعید به نظر می‌رسد که سامسونگ کاربران دیگر کشورها را رها کرده و بازار خود در خارج از مرزهای کره جنوبی را با مشکل مواجه کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. بیاید سامسونگی ها اینم از این که میگفتین سامیونگ مشتری مداره!!!

  2. این چه عنوانیه. هر کی ندونه فکر میکنه کلا تعویض نوت با هر چیزی پولیه. باید بنویسین تعویض نوت7 با گلکسی اس 8 رایگان نیست.

  3. این نوت 7 هم رومان شده برا خودش همچنان ادامه داره….!