بازی ماجراجویی اندروید

معرفی و دانلود برترین بازی‌های ماجراجویی اندروید و iOS

آیا دوست دارید که در دنیایی خیالی پای بگذارید که در آن گروهی از کاراکترها و شخصیت‌های متنوع حضور داشته و این امکان وجود داشته باشد تا کنترل تمامی آن‌ها را به دست بگیرید؟ در چنین بازی‌هایی کنترل تماما در اختیار شما است و یک روال یکنواخت و از پیش تعیین شده را دنبال نمی‌کنید. با پیشرفت برنامه‌نویسی تحت پلتفرم موبایل، اکنون هیجان ناشی از بازی‌های RPG می‌توانند بر روی گوشی هوشمند شما نیز تجربه شوند. بله، دوران بازی‌های سطح پایین در گوشی‌ها به پایان رسیده و از این پس می‌توانید به لطف جدیدترین‌های بازی ماجراجویی اندروید و همچنین سیستم عامل iOS به دنیای بازی‌های نقش آفرینی پای بگذارید.

۵ مورد از بهترین‌های بازی ماجراجویی اندروید و iOS

بازی نقش‌آفرینی یا همان (RPG (Role-playing game به نوعی از بازی اطلاق می‌شود که در آن کاربر کنترل نقش یک شخصیت خیالی را در بازی ماجراجویی اندروید به عهده گرفته و با آن به انجام بازی می‌پردازد. در واقع در این سیستم، عملکرد شخصیت طبق صفات شخصیتی کاربری که بازی را اداره می‌کند، تعیین شده و موفقیت و شکست با سیستم و قوانین بازی مرتبط است و بدین ترتیب می‌توان قدرت‌ها و یا توانایی‌های شخصیت را براساس قوانین بازی افزایش و کاهش داد. جالب‌ترین نکته در مورد این سبک از بازی‌های ماجراجویی اندروید و یا iOS این است کاربر آزادی عمل کاملی در اختیار داشته و تصمیمات و انتخاب‌های وی مسیر و نتیجه بازی را رقم می‌زنند. به عنوان نمونه برخی از بازی‌ها را می‌توان به ۳ صورت به پایان رساند.

شوالیه‌های قلم و کاغذ | Knights of Pen & Paper

دانلود برای اندروید و iOS

Knights of Pen & Paper یک RPG رترو استایل، الهام گرفته از سبک بازی‌های دهه ۱۹۹۰ میلادی است. نسخه موبایل دارای صحنه نبرد بزرگتری بوده و سیاه چاله‌ها و محل‌های مخوف بیشتری برای اکتشاف در آن وجود دارند. همچنین در این نسخه شیوه‌های جدیدی از حمله در مبارزات دیده شده و مکانی برای نگهداری شخصیت‌های بازی ماجراجویی اندروید شما در آن در نظر گرفته شده است. همچنین گیم‌پلی مفهومی و جالبی برای این بازی تعریف شده، به طوری که شما نقش بازیکنان داخلی را گرفته که این بازیکنان خود نقش شخصیت‌هایشان را درون RPG برعهده می‌گیرند. شما می‌توانید هم به عنوان یک شخصیت بازی ایفای نقش کرده و یا کنترل یک زندان مخوف را به دست بگیرید. در این بازی ماجراجویی اندروید و iOS قادرید تا سمت خود در یک مبارزه را تعیین کرده و میان کلاس‌های مختلف همچون شوالیه‌ها و دانشمندان انتخاب داشته باشید.

دانگلات | Dungelot

دانلود برای اندروید و iOS

Dungelot یک RPG سریع با گیم‌پلی ساده و روان است که گرافیک شفافی داشته و از عناصر بازی سرگرم‌کننده‌ای تشکیل شده است. این بازی ماجراجویی اندروید طراحی شده تا به تازه کاران RPG مقدمه‌ای سرگرم کننده از گشت و گذار در سیاه چاله‌ها و دیگر مکان‌های مخوف با کنترل ساده خود بدهد. طی این بازی در جستجوی یافتن کلید مورد نیاز برای رد کردن هر مرحله با منابع ارزشمند و غول‌های بی‌شاخ و دمی مواجه می‌شوید که نکته اصلی جذابیت این بازی است. نکته جالب دیگر این بازی ماجراجویی اندروید و iOS امکان بازی کردن در کنار هزاران نفر دیگر به صورت آنلاین است. جستجوی برای رسیدن به کلید اصلی بازی شما را به دل جنگل‌های بزرگ، قلعه‌های مخوف و سیاه چاله‌ها خواهد کشاند که در آن‌جا مجبور به مبارزه با اژدها، جانوران بزرگ دریایی و دیگر مخلوقات شیطانی هستید که در تلاشند تا پادشاهی Arlor را به سمت نابودی بکشانند.

افسانه‌های مخفی | Arcane Legends

دانلود برای اندروید و iOS

Arcane Legends یک RPG سراسر ماجراجویی است و برای پیشرفت در بازی مجبور به سر و کله زدن با خطرات و مشقات زیادی هستید. با کارفرمایان مبارزه کرده و منشا غارت را کشف کنید. به اتحادیه‌های مختلف پیوسته و فعالیت خود را زیاد کنید. همچنین می‌توانید به جمع آوری حیوانات خانگی برای خود بپردازید. این بازی یک دنیای سه بعدی را به شما ارائه می‌کند که در آن شخصیت خود را ساخته و گشت و گذار خود در جهان پیرامون را آغاز می‌کنید.

داستان بارد | The Bard’s Tale

دانلود برای اندروید و iOS

شما بارد هستید، یک سرکش مغرور که از زیرزمین‌های آلوده به موش خسته شده و از ماموریت‌های بی‌هدف و پیش پا افتاده بیزار است. با نواختن موزیک جادوئی، شما کاراکترها را به پیوستن به خود در جنگ فراخوانده و آن‌ها را به پشتیبانی از حزبتان دعوت می‌کنید. این بازی ماجراجویی اندروید به ۵۰ نوع مختلف از دشمنان تجهیز شده (بدون در نظر گرفتن کارفرمایان ظالم) و دنیای بزرگی را برای اکتشاف چیزهای جدید پیش رویتان قرار می‌دهد، دنیایی که شامل دهکده‌ها، جنگل‌ها، قلعه‌ها، رودخانه‌ها، برجک‌ها و سیاه چاله‌ها مخفی و مخوف زیادی می‌شود. البته این دنیا به همین عناصر ختم نشده و داشتن کوهستان‌های برفی و غارهای بزرگ از دیگر اجزای مهم آن هستند. در روال بازی ۱۶ شخصیت جادوئی برای فراخواندن به جنگ شما وجود دارند که باید آن‌ها را پیدا کرده و به طرفداری از خود جذب کنید.  داشتن ۱۵۰ آیتم منحصربفرد و شماری از آهنگ‌های متفاوت در جریان بازی از دیگر ویژگی‌های این بازی است.

زندان پیکسل | Pixel Dungeon

دانلود برای اندروید و iOS

Pixel Dungeon یک بازی در سبک Roguelike است که از اینترفیس ساده‌ای بهره می‌برد. این دسته از بازی‌ها تقریبا سخت‌ترین موارد، به دلیل داشتن جنبه‎ی مرگ دائمی در دل داستان خود هستند. در این بازی ماجراجویی اندروید به شما اجازه داده می‌شود تا به اعماق دنیای درونی بازی داخل شده و اکتشافات زیادی داشته باشید. آیتم‌های فراوانی برای خود جمع کرده و به تلافی آن به مبارزه با هیولاهای خشم‌آلود بپردازید. با شکست دادن تمامی این غول‌ها به طلسم Yendor دست پیدا خواهید کرد که مهمترین عنصر در دنیای خیالی این بازی محسوب می‌شود. همانطور که در ابتدا به آن اشاره کردیم، مرگ جزئی از این دسته از بازی‌ها است، پس این اتفاق به مراتب در حین بازی برای شما پیش خواهد آمد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*