میزو پرو 6 اس از تراشه شرکت مدیاتک استفاده خواهد کرد

شرکت چینی میزو به تازگی این موضوع را رسما تایید کرد که گوشی میزو پرو 6 اس (Meizu Pro 6s) از چیپست شرکت مدیاتک استفاده خواهد کرد. این خبر توسط نایب رئیس این کمپانی در شبکه اجتماعی چینی Weibo منتشر شده است.

میزو پرو 6 اس به چیپست مدیاتک تجهیز خواهد شد

لی نان، نایب رئیس میزو این خبر را تایید کرد که گوشی میزو پرو 6 اس از تراشه‌ای تولید شده توسط شرکت مدیاتک استفاده خواهد کرد. اما متاسفانه هنوز نوع آن دقیقا مشخص نشده است. گرچه در صحبت‌های این مقام شرکتی در صفحه رسمی خود این مورد نیز به چشم می‌خورد که گفته شده چیپست هلیو ایکس 25 (Helio X25) که قبلا در گوشی میزو پرو 6 از آن استفاده شده بود، به منظور انجام کارهای روزانه کاملا مناسب و کافی است. این موضوع خود به صراحت استفاده از چیپست هلیو پی 20  (تراشه‌ای ضعیفتر) را در گوشی میزو پرو 6 اس رد خواهد کرد. زیرا به تازگی شایعاتی مبنی بر این موضوع منتشر شده بود.

میزو پرو 6 اس از تراشه شرکت مدیاتک استفاده خواهد کردعلاوه بر انتشار این سری از اطلاعات، نائب رئیس میزو تصویری از این گوشی هوشمند جدید را نیز منتشر کرد. با نگاهی به این تصویر متوجه خواهیم شد که طراحی و ظاهر این موبایل جدید شباهت بسیار زیادی به پرو 6 دارد. در هر صورت طی این چند هفته خبرهای زیادی از این گوشی در حال انتشار بوده و احتمالا در آینده نزدیک نیز دوباره اطلاعات یا شایعاتی از آن به بیرون درز خواهد کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*