راهنمای مهاجرت از آیفون به پیکسل

راهنمای مهاجرت از آیفون به پیکسل را در ویدیوی جدید گوگل تماشا کنید

اگر که برای مدت طولانی از سیستم عامل iOS انحصاری اپل تحت گوشی‌های سری آیفون استفاده کرده و در کنار توصیه‌ی برخی دوستان طرفدار اندروید خود نیز از این سیستم عامل خسته شده و یا نیازمند تنوع هستید، محصول جدید گوگل که از اندروید خالص در آن استفاده شده می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای شروع با کار با اندروید برای شما باشد. البته نگران اطلاعات موجود در آیفون خود نباشید، چون به کمک راهنمای مهاجرت از آیفون به پیکسل می‌توانید تمامی آن‌ها را در گوشی جدید خود داشته باشید.

ویدیوی راهنمای مهاجرت از آیفون به پیکسل

گوگل اخیرا دو ویدیو در حساب کاربری خود در یوتیوب منتشر کرده که می‌توان از آن‌ها به عنوان راهنمای مهاجرت از آیفون به پیکسل استفاده کرد. البته این تنها هدف ویدیوها نبوده و در ادامه به آشنا کردن بیشتر کاربران با گوشی جدید پرداخته می‌شود. نخستین ویدیو به راهنمای مهاجرت از آیفون به پیکسل اخصاص پیدا کرده و در آن نحوه آماده کردن گوشی‌های آیفون برای انتقال اطلاعات به گوگل پیکسل مورد بررسی قرار می‌گیرد.

شخص گوینده در ابتدای ویدیوی راهنمای مهاجرت از آیفون به پیکسل ، خاموش کردن برنامه‌های iMessage و FaceTime را یادآور شده و از کاربران می‌خواهد تا از شارژ بودن باتری گوگل پیکسل و همچنین آیفون خود حداقل به میزان 50% اطمینان حاصل کنند. در صفحه نصب، “کپی کردن اطلاعات خود” (Copy your data) را لمس نمایید تا در ادامه به صفحه‌ای منتقل شوید که در آن اطلاعات موجود در دستگاه قدیمی پیش از شروع عملیات انتقال به شما نشان داده می‌شود. شما نیازمند استفاده از آداپتور سوئیچ سریع (Quick Switch Adapter) یا همان A.K.A. OTG adapter خواهید بود که به طور سخاوتمندانه‌ای در کنار هر گوشی پیکسل قرار داده شده است:

بعد از انتقال کامل اطلاعات به کمک راهنمای مهاجرت از آیفون به پیکسل در ویدیوی اول، ویدیوی دوم به شما در آشنا شدن با امکانات گوشی جدیدتان کمک می‌کند. در این بخش علاوه بر معرفی قسمت‌های اصلی گوشی، نحوه باز کردن دستیار گوگل (Google Assistant) و استفاده از دکمه ناوبری (navigation) نمایش داده خواهد شد. در نهایت، این ویدیوی جانبی راهنمای مهاجرت از آیفون به پیکسل به شما کمک می‌کند تا با لانچر گوشی اندرویدی جدید خود آشنا شده و نحوه استفاده از ژست باز کردن جدید منوی برنامه‌ها را فرا بگیرید. گفتنی است نسخه گوگل پلی‌ای که در این ویدیوها به نمایش گذاشته می‌شود هنوز به صورت رسمی در دسترس کاربران نیست. در این ورژن ترکیب‌ رنگ‌ها به میزان قابل توجهی تغییر کرده و توضیحات اپلیکیشن واضح‌تر و همچنین دکمه نصب (Install) بزرگتر در آن دیده می‌شوند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*