بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون (هفته اول آبان 95)

بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون (هفته اول آبان ۹۵)

با وجود میلیون‌ها اپلیکیشن فقط در فروشگاه‌های رسمی اندروید و iOS، آزمون و خطا برای انتخاب برترین‌ها کار بسیار دشواری است که علاوه بر زمان‌بر و هزینه‌بر بودن، لذت استفاده از بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون (android و iphone) را نیز از شما خواهد گرفت، چرا که دائما مشغول نصب و پاک کردن برنامه هستید. همچنین توسعه‌دهندگان زیادی به طور مداوم به تعداد اپلیکیشن‌های موجود در فروشگاه‌ها می‌افزایند که این نیز انتخاب را برای کاربران سخت و سخت‌تر می‌کند، اما ما به دل این فروشگاه‌ها رفته و برترین‌ها را از دلشان بیرون کشیده‌ایم، پس شما نیازی به انجام این کار ندارید.

بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون (هفته اول آبان ۹۵)

در ادامه به بررسی بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون معرفی شده در هفته اول آبان ماه می‌پردازیم. در این هفته شما با مجموعه‌ای از اپلیکیشن‌های عکس‌برداری، سرویس فضای ابری برای اشتراک‌گذاری صفحات وب محبوب‌تان میان تمامی دستگاه‌ها، ابزارهای مفید برای گوش دادن به موزیک و… آشنا می‌شوید. شاید به عنوان یکی از موارد جالب این کالکشن بتوانیم به برنامه رسمی گوگل به عنوان کتابخانه‌ای از تصاویر پس‌زمینه (Wallpaper) مختلف اشاره کنیم. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که در معرفی این هفته‌ی بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون ، اپلیکیشن‌های اندرویدی کاربرپسندتر ظاهر شده‌اند، چون تمامی آن‌ها رایگان هستند؛ در حالی که در بین اپلیکیشن‌های iOS چند مورد پولی حتی با قیمت ۱۰ دلار، پیدا می‌شود.

بهترین‌های iOS

به صورت تفکیک شده، به بررسی اپلیکیشن‌های iOS و اندروید خواهیم پرداخت.

Visionn

قیمت: ۳ دلار / دانلود

بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون (هفته اول آبان 95)Visionn از جمله دیگر اپلیکیشن‌های هنرمندانه‌ی ویرایش عکس برای اعمال فیلترهای مختلف بر روی تصاویر و تبدیل آن‌ها به سبک نقاشی است. این برنامه همه کار را در همان لحظه صدور دستور برایتان انجام خواهد داد، به این معنی که نیازی به اتصال به اینترنت و آپلود سورس عکس به نقطه‌ای دیگر و سپس دریافت آن از محل ارسال شده بعد از اعمال تغییرات ندارد.

Whisky16

قیمت: رایگان / دانلود

بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون (هفته اول آبان 95)در بین بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون هفته باید به نام Whisky16 نیز اشاره کرد که به عنوان یکی دیگر از برنامه‌های قوی اعمال فیلتر‌های جذاب بر روی تصاویر به شمار آمده که حتی از Visionn نیز سریع‌تر عمل می‌کند. از جمله ویژگی‌های اصلی این اپلیکیشن، اعمال فیلتر در حین عکس‌برداری است، به این معنی که فیلتر بر روی چهار چوب صفحه نمایش نشان داده شده و شما پیش از انداختن عکس، وارد شدن به اپلیکیشن و سپس انتخاب یک فیلتر، متوجه می‌شوید که محصول نهایی چگونه خواهد بود.

FabFocus

قیمت: ۱.۹۹ دلار / دانلود

بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون (هفته اول آبان 95)در لیست بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون هفته، بدون شک باید نام FabFocus را آورد. اگر که محو امکانات دوربین آیفون ۷ شده‌اید، نگران هزینه بالای خرید این گوشی نباشید، چون FabFocus امکانات دوربین این گوشی را به دیگر مدل‌های آیفون، حتی آیفون ۵ اس می‌آورد. امکان استفاده از قابلیت‌های بوکه (bokeh)  و همچنین عمق میدان از جمله ویژگی‌هایی است که به آیفون با مدل پایین‌تر شما بعد از نصب FabFocus خواهد آمد. بد نیست بدانید که “بوکه” افکتی به صورت مات یا اشکال هنری و زیباشناسانه به منظور ثبت تصاویر از محیط اطراف است که در نواحی خارج از فوکوس تصویر ایجاد می‌شود.

Amaze App

قیمت: رایگان / دانلود

بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون (هفته اول آبان 95)با افزایش استفاده از پیام‌رسان‌های تحت موبایل، استفاده از فایل‌های gif به میزان بسیار زیادی افزایش یافته است. این نوع از فایل اگرچه در دسته‌بندی عکس قرار می‌گیرد، اما امروز برای ساخت ویدیو از آن استفاده می‌شود، ویدیوهایی که صدا از آن‌ها حذف شده است. از جمله دلایل محبوبیت فایل‌های با پسوند gif می‌توان قابلیت ارسال آسان برای مخاطبان و کم دردسر بودن در مقایسه با ویدیو را نام برد. به کمک Amaze App رایگان می‌توانید فایل‌های gif و همچنین دیگر انواع تصاویر جالب را ساخته و به طور مستقیم در پیام‌رسان خود (با مخاطبین) به اشتراک بگذارید.

Merge.r

قیمت: رایگان / دانلود

بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون (هفته اول آبان 95)در لیست بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون نام Merge.r پیدا می‌شود، برنامه‌ای که همان‌طور از نام آن مشخص است برای مخلوط کردن به کار رفته و علاوه بر کنار هم گذاشتن تصاویر و ویدیو برای شما، قادر است تا محصول نهایی را در یک چهارچوب مربعی، برای استفاده‌های مختلف همچون اشتراک‌گذاری در اینستاگرام، قرار دهد. البته پروژه نهایی همین‌جا تمام نمی‌شود، بلکه می‌توانید از لیست موزیک‌های موجود خود و یا لیست موزیک‌های Merge.r، یک فایل صوتی نیز به آن اضافه کنید.

Low Carb Diet Calculator

قیمت: رایگان / دانلود

بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون (هفته اول آبان 95)احتمالا مدت‌ها است که از اضافه وزن رنج برده و به دنبال روش‌هایی برای کاهش وزش هستید و در همین حین در صحبت با اطرافیان به تاثیرگذار بودن رژیم غذایی حاوی کربوهیدرات‌ پی برده‌‌اید، اما کدام مواد سرشار از کربوهیدرات بوده و کدام یک فاقد آن هستند؟ به کمک دیتابیس غنی این اپلیکیشن قادر خواهید بود تا کربوهیدراتی را که به طور مرتب مصرف می‌کنید محاسبه نموده و آن را برای رسیدن به رژیم غذایی مورد نظرتان کنترل کنید. اسکنر بارکد Low Carb Diet Calculator، در میان دو میلیون داده‌ی وارد شده به جستجو پرداخته و جستجوی دستی آن نیز ۵ میلیون ماده غذایی را شامل می‌شود. اگر که جزو نوآوران عرصه آشپزی هستید، همچنین می‌توانید به دیتابیس یکی از بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون ، غذای خود را نیز بیافزایید.

Phasemaker

قیمت: ۹.۹۹ دلار / دانلود

بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون (هفته اول آبان 95)از نظر کاربران iOS که علاقه خاصی به موزیک دارند، Phasemaker می‌تواند به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون هفته انتخاب شود. این اپلیکیشن در واقع یک سینث‌سایزر (Synth) (ابزار الکترونیکی که قادر به تولید انواع مختلف صدا و ترکیب سیگنال‌های با فرکانس متفاوت است) مصنوعی بوده که قصد دارد تا خاطره موزیک‌های کلاسیک دهه ۱۹۸۰ را تداعی کند. ۱۲ نوسانگر، ۴۲ الگوریتم FM و ۱۰۶ پارامتر قابل کنترل از جمله ویژگی‌های این ابزار قدرتمند هستند.

بهترین‌های اندروید

حال نوبت به معرفی بهترین‌های اندرویدی می‌رسد.

Stash

قیمت: رایگان / دانلود

بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون (هفته اول آبان 95)در لیست بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون به معرفی Stash می‌رسیم، اپلیکیشنی قدرتمند که برای نشانه گذاری صفحات وب (Bookmarking) مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما از میان تعداد زیاد صفحات وبی که در طول روز مشاهده می‌کنید، برترین‌ها را به این اپلیکیشن ارسال کرده تا به طور اتوماتیک در دسته‌بندی خود قرار بگیرد. از مزیت‌های مهم Stash، موجود بودن نسخه PC آن و امکان همگام‌سازی (sync) میان این دو پلنفرم است، پس اگر یک صفحه وب را بر روی هر کدام از این پلتفرم‌ها ذخیره کنید، از روی دستگاه دیگر نیز می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید. به کمک Stash از ذخیره کردن صفحات وب بی‌نیاز شده و با داشتن یک مجموعه غنی از مطالب ارزشمند در دنیای وب، می‌توانید در زمان نیاز به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

PixelCam

قیمت: رایگان / دانلود

بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون (هفته اول آبان 95)به کمک این اپلیکیشن قادر خواهید بود تا افکت‌های عجیب و جالبی بر روی ویدیوهای خود اعمال کنید. اگر که به این سبک از افکت‌ها علاقه‌مندید، تست کردن تک تک فیلترهای PixelCam را فراموش نکنید.

ChronoSpin

قیمت: رایگان / دانلود

بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون (هفته اول آبان 95)یک تصویر پس‌زمینه جذاب محصولی است که این اپلیکیشن به گوشی اندرویدی شما خواهد آورد. البته با کشیدن صفحه به طرف بالا می‌توانید از بازی ارائه شده در این اپلیکیشن نیز، اگر که زمان اضافی برای از بین بردن دارید، استفاده کنید.

Wallpaper

قیمت: رایگان / دانلود

بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون (هفته اول آبان 95)مطمئنا تنها اپلیکیشنی که در میان میلیون‌ها آیتم موجود، کالکشنی از تصاویر پس‌زمینه را ارائه می‌کند، این برنامه نیست، پس چگونه با اعتماد به نفسی کامل مستقیما نام Wallpaper را بر روی خود گذاشته است؟ بله، سازنده‌ی یکی از بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون این هفته، گوگل، اختیار تام گوگل‌پلی‌استور را داشته و قادر است تا بهترین اسم‌ها را برای خود رزرو کند. در کتابخانه این اپلیکیشن مجموعه بی‌نظیری از تصاویر پس‌زمینه با کیفیت HQ وجود دارند، تصاویر که به طور روزانه به تعداد آن‌ها افزوده می‌شود.

Surfy Browser

قیمت: رایگان / دانلود

بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون (هفته اول آبان 95)اگر که از گوشی هوشمند یا تبلت اندرویدی خود به میزان زیادی برای مرور صفحات وب استفاده می‌کنید، مطمئنا باید چند مرورگر مختلف را بر روی دستگاه خود نصب نمایید. توصیه‌ی ما این است که Surfy Browser، اپلیکیشنی که هنوز سازنده در حال توسعه آن است را حتما در میان لیست مرورگرهای خود قرار دهید. داشتن تم‌های مختلف برای جذاب کردن محیط برنامه، موتور تبدیل نوشته به صدا برای خواندن بلند متون صفحات وب برای شما و… از جمله قابلیت‌های این مرورگر است.

Swappa

قیمت: رایگان / دانلود

بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون (هفته اول آبان 95)Swappa سرویس اینترنتی است که به کاربران اجازه می‌دهد تا گجت‌های خود را برای فروش قرار داده و همچنین به جستجو میان گجت‌های کارکرده دیگران برای خریدن بپردازد. پیش از قرار دادن دستگاه خود در لیست فروش در نظر داشته باشید که از سراسر جهان از این سرویس استفاده می‌کنند، پس اگر خریداری از یک کشور اروپایی پیدا کردید، حتما هزینه ارسال را نیز در نظر گرفته و آن را به پای خریدار بزنید!

Hello Battery

قیمت: رایگان / دانلود

بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون (هفته اول آبان 95)از جمله مشکلات پای ثابت در تمامی گوشی‌های هوشمند که تقریبا تبدیل به یک دغدغه برای کاربران شده است، مردن باتری در لحظات حساس است. از همین رو انتظار می‌رود تا در لیست بهترین اپلیکیشن های اندروید و آیفون هفته، حتما یک متخصص در امر تغذیه گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های اندرویدی قرار دهیم. Hello Battery یک ذخیره‌کننده‌ی باتری قدرتمند بوده که تلاش می‌کند تا از عدم فعالیت دیگر اپلیکیشن‌های غیرضروری در پس‌زمینه اطمینان حاصل کند. اضافه کردن یک ویجت در صفحه اصلی برای عوض کردن مود و نحوه استفاده از باتری، آزار‌دهنده نبودن تبلیغات موجود در برنامه و داشتن محیط کاربری زیبا متشکل از انیمیشن‌های مختلف از دیگر مزایای Hello Battery است.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. خیلی خبر جالب و مفیدی بود. ممنون