تلویزیون های 2016 SUHD سامسونگ

طراحی ۳۶۰ درجه تلویزیون های ۲۰۱۶ SUHD سامسونگ ؛ طراحی یکپارچه برای انواع دکورها

امروزه افزایش چندین اینچی اندازه تلویزیون‌ها تماشای تصاویر را بهتر و لذت‌بخش‌تر کرده اما مشکلی جدید پیدا کردن جای مناسب برای قرار دادن تلویزیون ایجاد شده است. اما تلویزیون های ۲۰۱۶ SUHD سامسونگ با طراحی ۳۶۰ درجه خود این مشکل را حل کرده است.

جدیدترین تلویزیون های SUHD سامسونگ از طراحی منحصربه‌فرد ۳۶۰ درجه و پنل فوق مشکی برخوردار است و تمامی پیچ‌ها و درگاه‌های پشت تلویزیون نیز پوشیده شده است. سامسونگ با این شکل طراحی برای حل مشکلات مربوط به استقرار این تلویزیون‌ها چاره‌ای اندیشیده است.

چنین چالشی بارها برای خریداران و صاحبان این دستگاه‌ها پیش آمده که به دلیل طراحی تخت و غیر قابل انعطاف تلویزیون مجبور می‌شدند دستگاه خود را در گوشه اتاق یا انتهای سالن قرار دهند. این مشکل به همین جا ختم نمی‌شد و پس از اولین تابش نور به داخل اتاق، بینندگان متوجه مکان نادرست قرارگیری تلویزیون می‌شدند. تابش مستقیم نور بر روی صفحه نمایشگر تلویزیون، کیفیت تصاویر متفاوتی را در شب و روز برای بینندگان رقم می‌زد و افراد به ناچار باید زاویه‌ی تلویزیون یا محل نشستن خود را عوض می‌کردند.

تلویزیون های ۲۰۱۶ SUHD سامسونگ برای حل این مشکل با ظاهر جدید و طراحی ۳۶۰ درجه تولید شده است. در واقع عبارت طراحی ۳۶۰ درجه به طراحی یکپارچه و هماهنگ تمامی ابعاد و قسمت‌های تلویزیون مانند قاب، پنل و کابینت پشت آن اشاره دارد.

تلویزیون های 2016 SUHD سامسونگ

پوشیده شدن تمامی درگاه‌ها و شیارهای کابینت پشت تلویزیون این امکان را به کاربران می‌دهد تا بدون نگرانی از زشتی و شلوغی سیم‌ها و کابل‌های تودرتوی پشت تلویزیون، این دستگاه‌ها را در مکان مورد نظر خود قرار دهند. با حضور خط فلزی افقی در قسمت پشت تلویزیون و دیده نشدن انواع و اقسام پیچ‌ها و روزنه‌های معمول، ظاهری یکدست و موزون به نمای پشت تلویزیون بخشیده شده است.

طراحی انعطاف پذیر تلویزیون های ۲۰۱۶ SUHD سامسونگ

به لطف این شکل طراحی دیگر نیازی به تغییرات پی در پی دکوراسیون خانه برای پیدا کردن مکان مناسب تلویزیون نخواهد بود. این دستگاه‌ها با طراحی انعطاف پذیر خود می‌توانند به سادگی در تمامی قسمت‌های اتاق، سالن و یا حتی آشپزخانه قرار بگیرند.

یکی دیگر از موارد آزاردهنده که می‌تواند برای هر بیننده‌ای رخ دهد، انعکاس نور خورشید بر روی صفحه تلویزیون است. این مشکل با استفاده از پنل فوق مشکی در تلویزیون های ۲۰۱۶ SUHD سامسونگ برطرف شده است. در این فناوری نورهای تابیده شده به نمایشگر به جای انعکاس و بازتاب دوباره، جذب و منحرف می‌شوند و به این ترتیب کوچک‌ترین انعکاس نوری در چشم بیننده صورت نمی‌گیرد.

حضور این پنل قدرتمند در کنار قاب بسیار نازک صفحه نمایش تلویزیون باعث شده است تا دیگر هیچ چیزی تمرکز بیننده را در هنگام تماشای تلویزیون برهم نزند و راهی جدید برای غرق شدن هر چه بیشتر تماشاگران در قاب جادویی آغاز شود.

طراحی ۳۶۰ درجه تلویزیون های ۲۰۱۶ SUHD سامسونگ موجب شده تا علاوه بر راحتی هر چه بیشتر بیننده‌ها در تماشای تلویزیون از زوایای مختلف، طراحی دکوراسیون خانه‌ها نیز راحت‌تر از قبل صورت می‌گیرد. این نوع طراحی، تلویزیون‌های ۵۵ تا ۸۸ اینچی SUHD را به پیکره‌ای هماهنگ و خوش تراش تبدیل کرده است که در کنار سایر اسباب و اثاثیه‌های خانه قرار می‌گیرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*