ابزار اندازه گیری ابعاد

با ابزار اندازه گیری ابعاد 01 می‌توانید اندازه هر سطحی را مشخص کنید

وجود ابزاری برای اندازه گیری دقیق ابعاد می‌تواند کمک بسزایی به مهندسان و طراحان نماید. حالا نیز وسیله‌ای جدید با نام 01 (صفر یک) توسط شرکت InstruMMents ساخته شده که می‌تواند این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. اما چیزی که می‌تواند ابزار اندازه گیری ابعاد 01 را از دیگر وسایلی که تاکنون معرفی شده‌اند متمایز کند، طراحی مشابه قلم آن است. کاربران با استفاده از این وسیله جدید می‌توانند اندازه دقیق هر شی خمیده یا مسطح را اندازه گرفته و اطلاعات آن را به اشتراک بگذارند. به علاوه امکان ذخیره جوهر در این وسیله و استفاده از آن به عنوان یک خودکار نیز وجود دارد.

هم اکنون فروش ابزار اندازه گیری ابعاد 01 با قیمت 149 دلار آغاز شده است

همانند بسیاری از محصولات مدرنی که این روزها تولید می‌شود، 01 نیز می‌تواند به کمک امواج بدون سیم به اپلیکیشن مخصوصی که InstruMMents برای سیستم عامل‌های اندروید و آی او اس توسعه داده، متصل شود. پس از اتصال دستگاه به گوشی، اطلاعات دقیق جسمی که در حال اندازه گیری ابعاد آن هستید، بر روی نمایشگر دستگاه نشان داده شده و امکان تبدیل واحدها نیز در آن وجود خواهد داشت.

ابزار اندازه گیری ابعاد

InstruMMents تلاش کرده تا جزئیات عملکرد این وسیله را مخفی نگه دارد و تنها از وجود سیستم چند سنسوره اختصاصی خبر داده است. با این حال، ما مطمئنیم که کاربران برای اندازه گیری دقیق ابعاد هر چیزی، باید به شکلی یا 01 را دور آن چرخانده و یا همانند یک الگو، خطی به دور آن بکشند. با این حال سازندگان اذعان داشته‌اند که عمل اندازه گیری به کمک یک دست انجام شده و از نتایج به دست آمده می‌توان در کارهای مختلفی همچون طراحی لباس، تغییر دکوراسیون داخلی و حتی طراحی ساختمان‌ها استفاده کرد. مورد دیگری که ممکن است کمی عجیب برسد، باتری دستگاه است که قابلیت شارژ مجدد نداشته و می‌تواند از زمان آغاز استفاده تا 6 ماه در خدمت کاربران باشد. پس از آن کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت InstruMMents، باتری آن را با قیمت 20 دلار خریداری کنند.

ابزار اندازه گیری ابعاد

بسیاری از افراد برای اندازه گیری مواردی با شکل‌های پیچیده‌تر، با مشکل رو به رو هستند، اما به کمک ابزار اندازه گیری ابعاد 01 می‌توان این مشکل را حل کرد. پیش از شروع باید تنظیمات مربوطه همچون شکلی که می‌خواهید اندازه بگیرید را به کمک گوشی خود مشخص کرده و سپس با 01، شروع به اندازه گیری کنید. در این حالت، خود نرم افزار، سطحی که در حال اندازه گیری آن هستید را در اندازه‌های مساوی تقسیم می‌کند که تا کاربران از اندازه گیری درست هر بخش مطمئن شوند. در کنار این ویژگی، کاربران می‌توانند با کمک 01، اندازه دقیق جعبه‌ها را نیز مشخص کرده و با تعیین پارامترهای طول، عرض و ارتفاع، نیازی به اندازه گیری دوباره آنها نداشته باشند.

هم اکنون فروش ابزار اندازه گیری ابعاد 01 با بدنه‌ای زیبا و آلومینیومی، از طریق فروشگاه شرکت InstruMMents و دیگر خرده‌فروشی‌های مجاز آمریکا با قیمت 149 دلار آغاز شده است. همچنین 20،000 دستگاه اول همراه با یک کاور رایگان در اختیار خریداران قرار گرفته و پس از آن، این کاور به صورت جداگانه و با قیمت 29 دلار به فروش خواهد رسید. جوهر این قلم نیز در سه پک مختلف با قیمت 16 دلار توسط InstruMMents در حال فروش است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*