تولید ۵ یا ۶ تبلت جدید توسط آمازون

آمازون در مصاحبه ای با رویترز اعلام کرد در حال تولید ۵ یا ۶ تبلت جدید در ابعاد مختلف است.ظاهرا آمازون با این کار قصد دارد که با ایجاد امکاناتی بر روی این تبلت ها فروش محصولات مجازی خود از جمله فیلم،موزیک،بازی،کتاب و … را بالا برده و همچنین جایگاه خود را در بازار محصولات سخت افزاری به ویژه تبلت ها حفظ کند

بنا به گزارشات تمایل مردم بیشتر در خرید محصولات نرم افزاری است و آمازون با تولید انواع تبلت قصد دارد تا بستر مناسبی برای فروش محصولات دیجیتالی خود ایجاد کند.
پیش از این گزارش‌های مختلفی مبنی بر عرضه Kindle Fire 2 در سایز بزرگتر و ضخامت کمتر منتشر شده بود. BGR نیز گزارش کرده بود که نسخه جدید تبلت ۷ اینچی آمازون با نام Coyote و نسخه ۱۰ اینچی با نام Hollywood وارد بازار خواهد شد. براساس این گزارش Coyote دارای پردازنده ۲ هسته‌ای مشابه Kindle Fire اول بوده ولی Hollywood مجهز به پردازنده ۴ هسته‌ای می‌شود.

احتمال این هم وجود دارد که منظور از ۵ یا ۶ تبلت مختلف در واقع دو تبلت ۷ و ۱۰ اینچی با حافظه‌های ذخیره‌سازی مختلف باشد اما کلیه گزارش‌ها، وجود تبلت ۱۰ اینچی آمازون را تایید می‌کنند.

اگر آماوزن تبلت ۱۰ اینچی تولید کند مستقیما وارد رقابت با آیپد اپل خواهد شد. علاوه بر تبلت‌های جدید آمازون شایعات بسیاری در رابطه با تلاش این شرکت مبنی بر تولید تلفن هوشمند اندرویدی به گوش می‌خورد.


منبع : slashgear

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*