فقط با چند کلیک مدل سه بعدی چهره خود را بسازید!

آیا تا بحال دوست داشته اید یک مدل سه بعدی از صورت خود داشته باشید؟ یا شاید برای ساخت آن از نرم افزار های متعددی استفاده کرده و وقت زیادی صرف کرده اید؟ وب سایت Vizago امکانی فراهم کرده که شما به راحتی هرچه تمام تر با ارسال یک عکس تمام رخ مدل سه بعدی آن عکس را تحویل بگیرید!

 

برای آشنایی بیشتر با Vizago ابتدا به ویدیو زیر توجه فرمایید:


 

چگونه از Vizago استفاده کنیم؟

برای کار با این سایت حتما از مروگر کروم استفاده کنید
ابتدا در سایت ثبت نام کنید،سپس یک عکس با کیفیت تمام رخ که دقیقا از روبرو گرفته شده باشد را به Vizago داده و بعد از طی مراحل ساده که مشخص کردن گوشه های لب و دهان و گوش در تصویر است منتظر دریافت مدل ۳ بعدی تصویر خود باشید که می توانید با حرکت دادن تصویر ساخته شده تمامی زوایای سر و صورت را ببینید.

توجه داشته باشید هراندازه که کیفیت تصویر داده شده شما بالاتر باشد به همان اندازه هم تصویر دریافتی شما از کیفیت و دقت بیشتری برخوردار است اما خب توقع هم نداشته باشید که یک مدل کامل و بدون نقص را تحویل بگیرید.

شاید برخی از افراد صرفا جهت سرگرمی از این وب سایت استفاده کنند اما کاربردهای این وب سایت چیزی فراتر از یک سرگرمی معمولی است!تصور کنید شما در یک بازی قصد دارید صورت خود را بجای یکی از شخصیت های آن بازی بگذارید،خب اینجاست که Vizago کمک بسیار زیادی به شما میکند و شما به راحتی می توانید با چهره خود به دنیای بازی مورد نظر وارد شوید!

این استارآپ سوئیسی فعلا نسخه آزمایشی خود را عرضه کرده و همواره درحال قدرتمند سازی این نرم افزار آنلاین است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*