برنامه مایکروسافت سلفی برای اندروید

دانلود کنید: برنامه مایکروسافت سلفی بالاخره به اندروید آمد

برنامه مایکروسافت سلفی (Microsoft Selfie) به شما کمک خواهد کرد تا تصاویر سلفی گرفته شده را به صورت هوشمندانه فیلترگذاری کرده تا نتیجه کار تصویری زیبا و چشم نواز باشد. این اپلیکیشن تا پیش از این در اختیار کاربران آیفون و آیپد قرار گرفته بود؛ اما حالا کاربران سیستم عامل اندروید نیز می‌توانند این برنامه جذاب را به صورت رایگان از طریق گوگل پلی دریافت کنند.

به گرفتن تصاویر سلفی علاقه خاصی دارید ولی هیچگاه عکس های شما زیبا جلوه نمی‌کنند؟ مایکروسافت برای شما چاره‌ای اندیشیده است! شما با نصب برنامه مایکروسافت سلفی می‌توانید در عرض چند ثانیه تصاویر سلفی گرفته و آن‌ها را با اعمال فیلترهایی جذاب، به تصاویر منحصر به فردی تبدیل کنید و سپس با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

دسامبر گذشته، مایکروسافت در ادامه اجرای استراتژی عرضه اپلیکیشن برای سایر پلتفرم‌های غیر ویندوزی، از اپلیکیشنی به نام مایکروسافت سلفی رونمایی کرد و آن را به صورت رایگان در اختیار کاربران آی او اس قرار داد. این برنامه با شباهت به برنامه لومیا سلفی مخصوص گوشی های ویندوزفونی، از الگوریتم‌ها و داده‌های مختلفی که می‌توانست تشخیص دهد (نظیر سن و جنسیت سوژه)، تصاویر سلفی را بهتر می‌کند.

برنامه مایکروسافت سلفی به اندروید آمد

حال ۱۱ ماه از این قضیه می‌گذرد و طی این مدت کاربران اندروید نیز امیدوار بودند تا ردموندی‌ها نسخه اندرویدی این اپلیکیشن جذاب را در فروشگاه بزرگ گوگل پلی ارائه کنند. سرانجام امروز این امیدواری به واقعیت پیوست.

برنامه مایکروسافت سلفی برای اندروید

به نقل از مایکروسافت، برنامه مایکروسافت سلفی (Microsoft Selfie) می‌تواند به شما کمک کند تا عکس های سلفی ساده خود را به تصاویری جذاب تبدیل کنید. این برنامه همچنین حاوی ۱۲ فیلتر مختلف است که شما با اعمال کردن هر یک از آن‌ها بر روی تصاویرتان، می‌توانید نوع خاصی از تغییرات را بر روی آن‌ها اعمال کنید.

اما تنها وظیفه این اپلیکیشن فیلترگذاری نیست. شما می‌توانید به واسطه Microsoft Selfie ، نویزهای حاصل از گرفتن تصاویر در محیط‌هایی با نور کم را با فعال کردن حالت “Denoise” به صورت خودکار از بین ببرید و تنظیمات نور تصاویر گرفته شده را نیز انجام دهید تا به نتیجه دلخواهتان دست یابید.

بنابراین برنامه مایکروسافت سلفی اینک به صورت در اختیار کاربران دو پلتفرم محبوب اندروید و آی او اس قرار گرفته است که می‌توانید در زیر آن‌ها را بیابید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*