رونمایی از ابر خودروها ی w motors در بازارهای خلیج فارس

در سالهای اخیر هر کدام از شما به شیخ  نشینهای خلیج فارس سفر کرده باشید ، شاهد فراوانی خودروهای گران قیمت خارجی با مارک ها و مدلهای مشهور در سطح خیابانهای این شهر ها بوده اید .ولی نبود یک تولید کننده منطقه ای  برای بر طرف کردن نیاز این کشور ها همیشه احساس شده ، شرکت W موتورز به تازگی اعلام کرده در نمایشگاه بیروت که به عروس شهر های خاورمیانه شهرت دارد  قصد تولید و معرفی دو خودروی جدید سوپر اسپرت و هایپر اسپرت را دارد که تا کنون جهان شبیه به این خودرو ها را به خود ندیده است ، برای آگاهی بیشتر در این زمینه با گجت همراه باشید .

زمانیکه در خیابان‌های گرم دوبی حرکت می‌کنید عبور ماشین‌های پرسرعت آنچنانی تا اتومبیل‌های نادر و لوکس میلیون دلاری چشم‌ها را به خود خیره می‌کند.
حال W Motors که نیاز بازارهای عربی را به خوبی درک کرده، قصد دارد خودروی هایپر اسپرت و سوپر اسپورت اختصاصی را تولید کند که بازار هدفشان شیخ‌های ثروتمند عربی است. این شرکت خودروساز، اتومبیل‌های جدید خود را خاص‌ترین، لوکس‌ترین و بروزترین اتومبیل‌های جهان می‌نامد و مدعی است ماشین‌هایی را معرفی خواهد کرد که هرگز نمونه‌ای از آن‌ها دیده نشده است! این کمپانی قرار است با کمک شرکت اطریشی Magna Steyr و آلمانی RUF همکاری نماید.
در نمایه‌ی شرکت خودروسازی w موتورز که در خاورمیانه فعالیت می‌کند آمده است این کمپانی نخستین برند عرب در صنعت ابرخودروهاست. شرکتی که با طراحی، توسعه و تولید خودرهای فوق لوکس با بالاترین کیفیت و بهره از جدیدترین فناوری‌های روز قادر است مشتریان مشکل پسندش را در منطقه خلیج فارس، آسیای دور، افریقا و اروپای شرقی جذب خود نماید.

جالب اینجاست خودروهای تولیدی W موتورز به تعداد محدود و تنها ۵ عدد از هر مدل ساخته می‌شوند. آن‌ها مدعی‌اند بدین ترتیب خاص‌ترین خودروهای لوکس فوق مدرن دنیا عرضه خواهند شد، درست همان چیزی که باب میل عرب‌های مولتی میلیونر است.
قرار است نخستین مدل از تولیدات این شرکت در دسامبر ۲۰۱۲ در شهر دوبی و نمایشگاه خودروی قطر ۲۰۱۳ رونمایی شود. با توجه به پیش بینی‌ها نخستین تولیدات این کمپانی تا پایان سال ۲۰۱۳ به بازار عرضه نخواهد شد.


منبع : autoblog

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*